برق 51 مشترک اداری تهران قطع شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیرعامل توزیع برق مرکز با اعلام قطع برق 51 مشترک اداری پرمصرف مرکز، از مشترکان اداری و تجاری شهر تهران درخواست کرد تا برای همراهی در تأمین برق موردنیاز هموطنان، حداکثر صرفه جویی را در مصرف داشته باشند.

برق 51 مشترک اداری تهران قطع شد

به گزارش ایلنا، کامبیز ناظریان ادامه داد: گرچه پیش بینی احتیاج مصرف برق شهر تهران طی روز یکشنبه؛ 25 تیرماه با دمای هوای بیش از 40 درجه سانتیگراد بالغ بر 5 هزار و 500 مگاوات بوده است؛ اما با اقدام های صورت گرفته به وسیله همکاران و بعلاوه همراهی قابل تقدیر مشترکان و شهروندان تهرانی، پایداری شبکه به صورت کامل حفظ شده است.

وی اضافه نمود: تداوم این پایداری همان طور که پیش ازاین نیز عنوان شده احتیاجمند همراهی همه جانبه مشترکان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با بیان این که هر یک درجه افزایش دمای هوای شهر تهران تشدید فعالیت سامانه های سرمایشی را در پی دارد خاطرنشان ساخت: این موضع حدود 200 مگاوات به بار شبکه توزیع برق شهر تهران می افزاید.

ناظریان کنترل دما و عملکرد سامانه های سرمایشی را در مدیریت بار مصرف بسیار مؤثر دانست و ادامه داد: مشترکان اداری و تجاری از جمله بزرگ ترین مصرف کنندگان انرژی در این کلان شهر هستند که از همراهی غالب مسئولان دستگاه های اجرایی قدردانی می گردد.

وی اعلام کرد: مشترکان تجاری بزرگ شهر تهران در صورت مدیریت مصرف برق می توانند بالغ بر 30 مگاوات از بار شبکه برق تهران را در ساعت اوج مصرف کاهش دهند و در صورت خودداری از همکاری مورد انتظار به منظور کسب اطمینان از آرامش و آسایش همه شهروندان، با اعمال محدودیت های ویژه روبرو خواهند شد.

مدیرعامل توزیع برق مرکز اضافه نمود: همه مشترکان شهر تهران در صورت استفاده از مولدهای برق در ساعت اوج مصرف به ازای هر کیلووات ساعت برق تولیدی یک هزار و 500 تومان پاداش خواهند گرفت.

وی گفت: بیش از یک میلیون مشترک خانگی شهر تهران از ابتدای خردادماه تا امروز نیز مشمول دریافت پاداش ریالی صرفه جویی شده اند که از همکاری آنان با خادمان خود در صنعت برق کشور قدردانی می کنیم.

منبع: فرارو

به "برق 51 مشترک اداری تهران قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق 51 مشترک اداری تهران قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید