فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 21 آذر 1401؛ از این آدم ها فاصله بگیرید!

به گزارش آقای ابوالفضلی، فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 21 آذر 1401؛ تا زمانی که با مسائل و مسئولیت ها کنار بیایید و شانه خالی نکنید روز خوبی خواهید داشت.

فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 21 آذر 1401؛ از این آدم ها فاصله بگیرید!

آقای ابوالفضلی | حال و هوای امروز عاشقانه است. یک جوّ آرام و لطیف پس از یک هفته استرس زا به آرام شدن ما یاری می نماید. برنامه های عاشقانه ما امروز به خوبی انجام می شوند و ما می توانیم روی اهداف رابطه مان به خوبی تمرکز کنیم. حتی اگر بخواهیم مسائل دیرین شراکت هایمان را رفع کنیم، ترس و احساس گناه مانع ما نخواهد شد.

به همگی ما این شانس داده می گردد که تغییرات موثری ایجاد کنیم. رویکرد ثابت می تواند به زیان شراکت های ما باشد. حال و هوای امروز می تواند سببِ ایجاد مقاومتِ احساسی در برابر تغییراتی گردد که در شریک احساسی ما در حال وقوع است. ما می توانیم و باید بتوانیم از هرگونه دست انداز عاطفی در رابطه مان گذر کنیم حتی اگر احساس ترس یا اکراه می کنیم.

بر اساس حرکات ماه در برج جوزا، می توانیم برای احساسات درونی مان واژگان مناسب را پیدا کنیم و آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

امروز عاری از جنبه های ناخوشایند کیهانی نیست، مثلاً همه ما درگیر خودآگاهی نیستیم. انرژی حاکم برای غرور کاذب صبر زیادی ندارد، پس از افرادی که غرورشان شما را آزرده می نماید فاصله بگیرید.

تا زمانی که با مسائل و مسئولیت ها کنار بیایید و شانه خالی نکنید روز خوبی خواهید داشت. از انرژی روز برای گسستنِ هرگونه رابطه با موقعیت ها، افراد یا رفتار هایی که شما را از پیمودن والاترین اهدافتان بازمی دارند بهره ببرید.

منبع: فرادید

به "فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 21 آذر 1401؛ از این آدم ها فاصله بگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز دوشنبه 21 آذر 1401؛ از این آدم ها فاصله بگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید