همسر ناصر محمدخانی: شایعه فوتش را که می خواندم دست ناصر را محکم فشردم! ، یک شب وقتی از خواب بیدار شد به سختی نفس می کشید

به گزارش آقای ابوالفضلی، همسر ناصر محمدخانی می گوید: پیشکسوت پرسپولیس حال بهتری دارد و روند درمانش در حال طی شدن است.

همسر ناصر محمدخانی: شایعه فوتش را که می خواندم دست ناصر را محکم فشردم! ، یک شب وقتی از خواب بیدار شد به سختی نفس می کشید

به گزارش آقای ابوالفضلی، سپیده فکوری همسر ناصر محمدخانی درباره آخرین شرایط پیشکسوت پرسپولیس که در بیمارستان بستری شده است اظهار کرد: او تحت درمان است و کارهای پزشکی روی او انجام می گردد. متاسفانه در روزهای اخیر در فضای مجازی اخباری منتشر کردند مبنی بر این که حال همسرم بد شده و یا فوت نموده است. این شایعات واقعا دل ما را آزرد و ما را ناراحت می نماید. وقتی یکی از همین شایعات را می خواندم به سمت ناصر رفتم و دست او را محکم فشردم. واقعا با چه هدفی این شایعات را منتشر می کنید؟

وی اضافه نمود: حال ناصر خوب است و طول درمان را طی می نماید. اینکه می گویند حالش بد است، اصلا صحت ندارد. فعلا پزشکان گفته اند باید 10 روز در بیمارستان باشد و شاید این مدت بیشتر هم بگردد.

او بعلاوه گفت: در روزهای اخیر علاقه مندان ناصر به وسیله فضای مجازی با ما در ارتباط بودند و که این موضوع برای ما دلگرمی بود. یکی از دوستان ناصر هم با او تماس گرفت و من ماسک اکسیژن را از روی صورت او برداشتم و با دوستش صحبت کرد. ناصر محمدخانی، یحیی گل محمدی را خیلی دوست دارد و وقتی در فضای مجازی دیدم آقای گل محمدی تصویر ناصر را منتشر نموده است، به او نشان دادم و خیلی خشنود شد. ناصر آنقدر گل محمدی را دوست دارد که زمانی که گل محمدی در تیم پدیده کار می کرد، می گفت تیم دوم من پدیده است. از همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال که در این روزها به یاد ما بودند تشکر می کنم. آن ها و پیغام هایشان برای ما باعث دلگرمی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که ناصر محمدخانی از چه زمانی دچار بیماری شده است گفت: ماه ها است که او احتیاج به درمان دارد، اما اقدام به این کار نمی کرد. این موضوع باعث شد من از رحیم یوسفی بخواهم ناصر را راضی کند تا برای درمانش به بیمارستان برود. یک شب که از خواب بیدار شده بود به سختی نفس می کشید که باعث ترس من شده بود. واقعا نگرانش بودم، اما الان خشنودم که روند درمانش طی می گردد و حال بهتری دارد. دیروز که در بیمارستان بودم می گفت بهتر نفس می کشم. از همه مردم تشکر می کنم که به یاد ما بودند و امیدوارم به زودی خبر سلامتی ناصر را اعلام کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "همسر ناصر محمدخانی: شایعه فوتش را که می خواندم دست ناصر را محکم فشردم! ، یک شب وقتی از خواب بیدار شد به سختی نفس می کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر ناصر محمدخانی: شایعه فوتش را که می خواندم دست ناصر را محکم فشردم! ، یک شب وقتی از خواب بیدار شد به سختی نفس می کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید