سازمان اوج 30 سریال در دست فراوری دارد ، سریال شهید بروجردی در مرحله پیش فراوری است

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیر فیلم و سریال سازمان اوج گفت: در حال حاضر 30 سریال در دستور فراوری داریم که یا طرف قرارداد با صداوسیما و وی اودی هاست، یا در حال نگارش است.

سازمان اوج 30 سریال در دست فراوری دارد ، سریال شهید بروجردی در مرحله پیش فراوری است

به گزارش گروه فرهنگی آقای ابوالفضلی، محسن دریا لعل مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج روز گذشته در نشستی خبری بیان نمود: در 10 سال گذشته بنای اصلی این سازمان بر فراوری فیلم سینمایی بود. اما با شیوع ویروس کرونا و رکود در سینما سیاست های این سازمان تغییر کرد و ریل فراوریات ما به سمت ساخت سریال رفت؛ هرچند که حضور در عرصه فراوری فیلم سینمایی را هم به طور کمرنگ تر نسبت به قبل ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 30 سریال را در دستور فراوری داریم؛ اولویت ما برای ساخت این سریال ها سازمان صداوسیماست، اما به تناسب سلیقه، برای وی اودی ها نیز سریال می سازیم.

مدیر فیلم و سریال سازمان اوج از پخش قریب الوقوع محصول تازه این سازمان اطلاع داد و گفت: سریال مستوران به زودی روی آنتن سیما خواهد رفت. این سریال با بودجه سریال های روتین صداوسیما ساخته شده، اما می توان انتظار اثری باکیفیت را نسبت به آن داشت.

دریا لعل با اشاره به ساخت سریال شهید بروجردی به وسیله سازمان اوج، گفت: این سریال در مرحله پیش فراوری واقع شده است و به کارگردانی محمدحسین لطیفی ساخته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سازمان اوج 30 سریال در دست فراوری دارد ، سریال شهید بروجردی در مرحله پیش فراوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان اوج 30 سریال در دست فراوری دارد ، سریال شهید بروجردی در مرحله پیش فراوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید