هر آنچه از فصل سوم سریال The Witcher باید بدانید

به گزارش آقای ابوالفضلی، سریال ویچر (The Witcher) به سرعت به یکی از سریال های دوست داشتنی سرویس آنلاین نتفلیکس تبدیل شد و پس از اینکه فصل دوم پرتحرک آن تنها در یک ماه توانست به لیست پربیننده ترین سریال های تاریخ نتفلیکس وارد گردد، کاملاً تعیین است که هواداران مشتاقانه منتظر سومین فصل از این سریال باشند.

هر آنچه از فصل سوم سریال The Witcher باید بدانید

دو فصل ابتدایی سریال ویچر خاتمه پس از مدت ها سه کاراکتر اصلی داستانی یعنی گرالت از ریویا با بازی هنری کویل، ینفر از ونگربرگ با بازی آنیا چالوترا و سیری با بازی فریا آلن را در کنار یکدیگر قرار داد. این یک مسیر طولانی از نبردهای حماسی، توسعه ماهرانه شخصیت ها و جلوه های ویژه دیوانه نماینده با بودجه ای هنگفت بوده است. در ادامه همراه با ما باشید تا بیشتر با فصل سوم سریال ویچر آشنا شوید.

داستان فصل سوم سریال The Witcher

در حال حاضر داستان فصل سوم سریال ویچر تعیین نیست ولی احتمال می رود که این فصل از بیشتر روی شخصیت سیری تمرکز کند، به خصوص اینکه اکنون افراد بسیار زیادی در پی او هستند. پس همه چیز دست به دست هم داده اند تا بیننده ها در فصل سوم شاهد یک شکار حماسی باشند. در این میان نیز ینفر و گرالت در پی محافظت از وی هستند.

از همین رو، انتظار می رود که در فصل سوم سریال ویچر این سه نفر که یک خانواده غیرمعمول را تشکیل می دهند، رابطه های بین خودشان را ترمیم نمایند. بر طبق کتاب ها، گرالت، ینفر و سیری به عنوان یک خانواده به سمت آرتوزا می روند تا در آنجا به سیری یاری نمایند تا بتوانند در قدرت های جادویی خودش به مهارت برسد.

بازیگران فصل سوم سریال The Witcher

هنری کویل در نقش گرالت از ریویا، آنیا چالوترا در نقش ینفر و فریا آلن در نقش سیری از جمله بازیگران فصل سوم سریال ویچر به شمار می روند. در کنار آن ها جویی بیتی نیز بار دیگر نقش جسکیر را بازآفرینی خواهد نمود. میسیا سیمسون نیز بار دیگر قرار است در فصل سوم سریال ویچر نقشش به عنوان فرانچسکا را بازی کند. کیم بودنیا در نقش وزمیر و بارت ادواردز در نقش امپراتور امهیر نیز از جمله دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در فصل سوم سریال ویچر تأیید شده است.

در این میان باید به این موضوع اشاره نمود که فصل سوم آخرین فصل حضور هنری کویل در نقش گرالت خواهد بود. این بازیگر به خاطر اختلاف نظرهایی که درباره آینده این سریال داشته و بعلاوه مواردی دیگر خروجش از این سریال پس از فصل سوم را به صورت رسمی اعلام نموده بود. نتفلیکس نیز این موضوع را تأیید نموده و اظهار داشته که برای چهارمین فصل از سریال ویچر قرار است لیام همسورث جایگزین هنری کویل در نقش گرالت گردد.

تاریخ پخش فصل سوم سریال The Witcher

سرویس آنلاین نتفلیکس اعلام نموده که فصل سوم سریال ویچر را به دو بخش تقسیم نموده و قسمت های این فصل در قالب این دو بخش پخش خواهند شد. بخش اول فصل سوم با پنج قسمت در تاریخ 29 ژوئن سال 2023 (پنجشنبه 8 تیر 1402) پخش می گردد و باقی قسمت ها نیز در تاریخ 27 ژوئیه سال 2023 (پنجشنبه 5 مرداد 1402) عرضه خواهند شد.

منبع: فوت و فن / collider.com

به "هر آنچه از فصل سوم سریال The Witcher باید بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه از فصل سوم سریال The Witcher باید بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید