ردپای دونالد ترامپ در پرونده افشای خیانت مدیرعامل آمازون به همسرش

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیران امنیتی تحت استخدام جف بیزوس؛ مدیرعامل آمازون می گویند که به برادر لورن سانچز، یعنی زنی که با جف بیزوس روابط مخفیانه داشته مشکوک هستند که با افشای این روابط باعث جدایی جف بیزوس از همسرش مک کینزی شده است.

ردپای دونالد ترامپ در پرونده افشای خیانت مدیرعامل آمازون به همسرش

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، جف بیزوس اخیرا اعلام نموده که با استخدام کارآگاه خصوصی در حوزه امنیت سایبری در کوشش است تا هویت فرد یا افرادی را که باعث افشای اطلاعات چت های خصوصی وی و لورن سانچز شده اند را شناسایی کند.

اکنون رئیس تیم امنیتی این پروژه می گوید که به برادر لورن سانچز مشکوک است که این اطلاعات را منتشر نموده است. شاید یکی از سوالات مهم در مورد دلیل این موضوع باشد که چرا ماموران امنیتی به برادر سانچز مشکوک شده اند، پاسخ این است که مایکل برادر لورن حامی برجسته رئیس جمهور ایالات متحده یعنی دونالد ترامپ است و دونالد ترامپ نیز از منتقدان درجه یک جف بیزوس محسوب می گردد.

پیش از این بعضی از برآورد ها حکایت از آن داشت که شاید ردپای دونالد ترامپ در پرونده افشای اسرار خصوصی جف بیزوس وجود دارد و اگر ماجرای برادر خانم سانچز حقیقت داشته باشد، می توان حدس زد که این ماجرا پربیراه نیست.

رئیس تیم امنیت سایبری جف بیزوس؛ گاوین د بکر می گوید با مایکل سانچز در مورد این حدس و گمان ها صحبت نموده است و هنوز وی را به عنوان یک مظنون در لیست خود نگه داشته است.

در حالی که او جزئیات مکالمات خود اشاره ننموده اما در بخش هایی از صحبت های خود می گوید پشت پرده این افشاگری نشانه های قوی به انگیزه های سیاسی اشاره می نماید.

در شرایطی که مایکل سانچز صمیمیتی جدی با دونالد ترامپ دارد، جف بیزوس مدتهاست تحت نقد جدی ترامپ واقع شده است.واکنش ترامپ به این ماجرا نیز بسیار معنادار بود چرا که به محض انتشار این خبر آغاز به تمسخر جف بیزوس نموده است.

اما مایکل ساچز نیز نسبت به این ماجراها ساکت ننشسته و در توییتر خود نوشته که هیچ نسبتی به این ماجراها ندارد. در شرایطی که نیروهای امنیتی جف بیزوس به شدت به کشف ماجرا نزدیک شده اند، به نظر شما این ماجرا چه تاثیری روی دونالد ترامپ دارد؟

منبع: انتخاب

به "ردپای دونالد ترامپ در پرونده افشای خیانت مدیرعامل آمازون به همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای دونالد ترامپ در پرونده افشای خیانت مدیرعامل آمازون به همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید