تداوم عملیات امنیتی ارتش عراق در شمال و غرب این کشور

به گزارش آقای ابوالفضلی، نیروهای امنیتی عراق طی عملیات ویژه ای در شمال و غرب این کشور، مواد منفجره باقی مانده از داعشی ها را کشف و خنثی کردند.

تداوم عملیات امنیتی ارتش عراق در شمال و غرب این کشور

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، مرکز رسانه امنیتی عراق در بیانیه ای گفت: یک گروه از نیروهای تیپ سه پلیس فدرال در فرماندهی عملیات مشترک کرکوک عملیات بازرسی را در روستاهای الشاه کلدی، الحمدانیه، الجعفریه و الکرامه العصریه واقع در استان شمالی کرکوک آغاز کردند.

طبق گزارش این مرکز، در عملیات یاد شده دو بمب دست ساز، یک آتش بار و یک خمپاره کالیبر 60 باقی مانده از داعشی ها کشف شدند که همه آنها توسط تیم مهندسی در محل خنثی شدند.

همچنین این مرکز افزود: گروهی از نیروهای تیپ 20 فرماندهی عملیات غرب نینوا نیز در عملیات بازرسی روستای تل البنات، یک راکت جنگنده و سه راکت مدل آرپی جی کشف و ضبط کردند.

مرکز رسانه امنیتی عراق در ادامه گفت: پس از گزارش اطلاعاتی به تیپ 10 فرماندهی عملیات الانبار درباره وجود بمب هایی دست ساز در شهرستان الکرمه در منطقه الصبیحات در نزدیکی الاقواس، گروهی از نیروهای این تیپ برای بررسی و تفتیش منطقه اعزام شدند، آنها در آنجا 17 صفحه فلزی، دو چاشنی انفجار، یک گلوله توپ اتریشی و یک خمپاره کالیبر 81 باقی مانده از داعشی ها را کشف کردند و در ادامه نیز انبار مواد کشف شده منفجر شد.

عراق دسامبر 2017 آزادسازی تمامی اراضی خود از کنترل گروه تروریستی داعش را گفت.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "تداوم عملیات امنیتی ارتش عراق در شمال و غرب این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم عملیات امنیتی ارتش عراق در شمال و غرب این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید