وجود 470 پرونده تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دادگستری لرستان

به گزارش آقای ابوالفضلی، خبرنگاران/لرستان مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از وجود 470 پرونده تغییر کاربری اراضی کشاورزی در استان اطلاع داد.

وجود 470 پرونده تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دادگستری لرستان

کابوس رمضان زاده در جلسه کارگروه ویژه هماهنگی و برخورد مؤثر و فوری با تخلفات ساخت در کشور که در استانداری لرستان برگزار گردید، اظهار کرد: یکی از نگرانی های مسئولان بحث تغییر کاربری در اراضی کشاورزی است.

وی ادامه داد: وظیفه جهاد کشاورزی حفظ، صیانت و حراست از اراضی کشاورزی بوده که متأسفانه امروزه تغییر کاربری در این اراضی افزایش یافته است.

رمضان زاده افزود: در این خصوص قوانین زیادی تصویب شده که متأسفانه آن گونه که بایدوشاید کارساز نشده است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان یادآور شد: در این خصوص چند وقت پیش حدود 62 قلع وقمع در خرم آباد داشتیم اما یک لودر برای تخریب پیدا نکردیم.

وی با بیان اینکه در چند استان کارگروه هماهنگی و برخورد مؤثر و فوری با تخلفات ساخت ایجاد شده، تأکید کرد: در لرستان این کارگروه باید تشکیل گردد و پیشگیری را مقدم بر اقدامات قضایی داشته باشیم. نباید در اجرای احکام وقفه بیفتد تا یک ساختمان احداث و سپس تخریب گردد.

رمضان زاده گفت: در بحث تغییر کاربری 470 پرونده در دادگستری داریم و این آمار بدون شک با ایجاد کارگروه هماهنگی و برخورد مؤثر و فوری با تخلفات ساخت، کمتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وجود 470 پرونده تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دادگستری لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود 470 پرونده تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دادگستری لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید