همه چیز درباره خواص و طرز تهیه دیتاکس لیمو زنجبیل

به گزارش آقای ابوالفضلی، هیچ چیز در یک روز گرم تابستانی بیشتر از نوشیدنی خنکی که با چند چیز خوشمزه ترکیب شده باشد حال ما و غدد چشایی مان را جا نمی آورد. اما برای چشیدن این مزه مجبور نیستید تا کافی شاپ بروید و یک نوشیدنی یخی پر از شکر و کالری سفارش دهید. حتی مجبور نیستید برای این که سرحال شوید چای تان را مزه مزه کنید تا خنک گردد یا برای عوض شدن طعم دهانتان میوه بخورید. کافیست پیشنهاد ما برای درست کردن دیتاکس لیمو و زنجبیل را که خاصیت سم زدایی دارد امتحان کنید تا مواد زاید و چربی های انباشته را از بدنتان بیرون کنید.

همه چیز درباره خواص و طرز تهیه دیتاکس لیمو زنجبیل

خواص دیتاکس لیمو زنجبیل

زنجبیل Ginger دارای خواصی قدرتمند برای به کار انداختن متابولیسم بدن شما است. مصرف هر نوع نوشیدنی که حاوی زنجبیل باشد متابولیسم بدن شما را در طول روز بالا می برد، در نتیجه اگر در حال اجرا تمرین یا فعالیت های روزانه باشید کالری بیشتری می سوزانید و چربی ها از بدن شما بیرون می فرایند. بعلاوه زنجبیل ادرار را زیاد می نماید؛ به این ترتیب بدن شما می تواند سموم و مواد ناخواسته بیشتری را دفع کند. این دیتاکس واتر، نوشیدنی یک گزینه عالی برای آغاز کردن یک روز کاری گرم تابستانی است.

طرز تهیه نوشیدنی دیتاکس لیمو زنجبیل

مواد لازم

  • یک لیوان آب با دمای اتاق
  • آب لیمو ترش: یک عدد لیمو
  • ریشه زنجبیل: یک برش یک سانتی متری

طرز تهیه

آب لیمو را داخل لیوان حاوی آب بریزید. زنجبیل خام را پس از رنده کردن به لیوان آب اضافه کنید.

نوشیدنی دیتاکس شما آماده است. می توانید آن را داخل پارچ یا قمقمه بریزید و در یخچال قرار دهید تا خنک گردد، یا به آن یخ اضافه کنید.

ارزش غذایی

یک لیوان آب خوری از این نوشیدنی دارای 11 کالری، 1 گرم قند، 2 میلی گرم سدیم است و کربوهیدرات، چربی، فیبر غذایی و پروتئین آن صفر است.

منبع: کتاب کاله

به "همه چیز درباره خواص و طرز تهیه دیتاکس لیمو زنجبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره خواص و طرز تهیه دیتاکس لیمو زنجبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید