هشدار هواشناسی؛ باد شدید و گرد و خاک در راه تهران

به گزارش آقای ابوالفضلی، بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران نیمه ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات وزش باد شدید وخیزش گردوخاک به ویژه در نیمه جنوبی پیش بینی می گردد.

هشدار هواشناسی؛ باد شدید و گرد و خاک در راه تهران

به گزارش آقای ابوالفضلی؛ بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، برای شرایط جوی استان تهران طی امروز (17 اردیبهشت)، آسمان نیمه ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب و رگبار باران و رعدوبرق در منطقه ها مستعد با احتمال بارش تگرگ پیش بینی می گردد.

پیشتر مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی هواشناسی برای روز شنبه 17 اردیبهشت ماه در مرکز خبر داده بود.

طبق گزارش سازمان هواشناسی استان تهران، آسمان مرکز در ساعات بعد از ظهر امروز با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید گاهی خیلی شدید پاره ای نقاط خیزش موقت گرد و خاک، منطقه ها مستعد، احتمال بارش تگرگ و در ارتفاعات صاعقه را خواهیم داشت.

شدت بارش در نیمه شمالی و ارتفاعات مورد انتظار است بعلاوه گاهی وزش باد خیلی شدید و خیزش گردوخاک به ویژه در نیمه جنوبی وغرب استان و گرد و غبار انتقالی از غرب کشور پیش بینی می گردد.

روز های یکشنبه تا چهارشنبه (18 تا 21 اردیبهشت) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و همراه با وزش باد و در برخی ساعات با وزش باد شدید پیش بینی می گردد. طی این مدت گاهی وزش باد شدید و خیزش گردوخاک به ویژه در نیمه جنوبی و غرب استان دور از انتظار نیست.

منبع: فرارو

به "هشدار هواشناسی؛ باد شدید و گرد و خاک در راه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار هواشناسی؛ باد شدید و گرد و خاک در راه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید