ماجرای اعزام روحانیون به قطر و واکنش معاون وزیر!

به گزارش آقای ابوالفضلی، پر کردن ورزشگاه های جام جهانی در کشور کوچک قطر از چالش های این دوره از رقابت های جام جهانی فوتبال است، آن هم در برخی از دیدار ها که ممکن است ساکنان کشور میزبان علاقه ای به خرید بلیت آن بازی نداشته باشند. به همین علت اخیرا کشور قطر تعدادی بلیت از سهمیه ساکنان این کشور در مرحله گروهی رقابت های جام جهانی را به ایران اهدا کرده است. بلیت هایی که بر اساس برخی اظهارنظرها، شائبه هایی درباره اعزام روحانیون به قطر برای انجام کار فرهنگی را ایجاد کرده، موضوعی که معاون فرهنگی وزیر ورزش آن را رد می کند.

ماجرای اعزام روحانیون به قطر و واکنش معاون وزیر!

سینا کلهر، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این باره اظهار کرد: در خصوص بسته اهدایی بلیت از طرف قطری چند نکته باید مورد توجه قرار گیرد. اول اینکه این بلیت ها برای ساکنان خود قطر است و، چون از خرید بلیت استقبال نشده به ایران داده شده است. تعداد دقیق این بلیت ها هم 1800 عدد است.

وی ادامه داد: این بلیت ها برخلاف بلیت هایی که فدراسیون فوتبال در اختیار دارد، قابل فروش در بازار نیست و عمدتا برای ردیف سه سکوی استادیوم های ورزشی است. هرچند احتمال اینکه طرف قطری در لحظه آخر همه این 1800 بلیت را نامعتبر اعلام کند نیز وجود دارد.

کلهر با تاکید بر اینکه در میان اسامی که برای این بلیت ها به طرف قطری اعلام شده فقط یک نفر روحانی وجود دارد، اضافه نمود: یک نفر روحانی در لیست ارسالی این بلیت به طرف قطری حضور دارد و آن هم مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان است. تقریبا 90 درصد این بلیت ها بین مستندسازها، خبرنگار ها و ورزشکاران غیرفوتبالی توزیع شده است. 10 درصد دیگر هم برای فعالیت فرهنگی در اختیار دو وزارت خانه میراث فرهنگی و وزارت ارشاد قرار گرفته است.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: مدیریت حوزه های علمیه هم در نامه ای رسمی اعلام کرده اند که هیچ روحانی به قطر اعزام نمی کنند و هیچ برنامه ای برای جام جهانی قطر ندارند.

منبع: فرارو

به "ماجرای اعزام روحانیون به قطر و واکنش معاون وزیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای اعزام روحانیون به قطر و واکنش معاون وزیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید