در سایه مدیریت موثر نوری شاهد برطرف موانع در مجموعه آموزش و پرورش هستیم

به گزارش آقای ابوالفضلی، تهرران (پانا) - مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در پیامی انتخاب یوسف نوری به عنوان وزیر آموزش و پرورش را تبریک گفت.

در سایه مدیریت موثر نوری شاهد برطرف موانع در مجموعه آموزش و پرورش هستیم

متن پیغام امین آصفی به توضیح زیر است:

بسمه تعالی

فرهیخته گرامی جناب آقای دکتر یوسف نوری

وزیر محترم وزارت آموزش و پرورش

انتخاب جنابعالی که مدیری توانمند، شایسته و مطلع هستید، از سوی ریاست محترم جمهوری برای جایگاه وزارت آموزش و پرورش را تبریک عرض نموده و برای شما وزیر محترم آرزوی توفیق از خداوند منان مسالت داریم.

بی تردید در سایه تجارب ارزشمند و مدیریت مؤثر جنابعالی شاهد گشایش و برطرف موانع در مجموعه وزارت آموزش و پرورش با هدف دستیابی به افق های نو خواهیم بود و ان شاءالله در سایه همکاری و همراهی همدلانه بخش های مختلف وزارتخانه در پیشبرد اهداف پیش بینی شده در برنامه هایتان اقدامات اساسی انجام خواهد یافت.

انجمن فرهنگی ناشران آموزشی به عنوان عضوی مهم از چرخه فرهنگ و آموزش کشور، خشنود است که سکانداری این بخش از آموزش کشور را مدیریتی مطلع عهده دار شده است. لذا اطمینان داریم با همکاری سایر اعضای محترم دولت و بویژه همراهی شخص رییس جمهور محترم و تیم نو آن وزارتخانه، گشایش های قابل توجهی در شرایط آموزشی کشور روی خواهد داد و فرصت مغتنمی به ویژه برای صنعت فرهنگی و آموزشی کشور فراهم می آید تا کوشش برای سربلندی و شکوفایی مالی، تداوم یابد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "در سایه مدیریت موثر نوری شاهد برطرف موانع در مجموعه آموزش و پرورش هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سایه مدیریت موثر نوری شاهد برطرف موانع در مجموعه آموزش و پرورش هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید