تریلر نو میراث هاگوارتز مبارزات آن را به تصویر می کشد

به گزارش آقای ابوالفضلی، اگر شما از هواداران هری پاتر باشید، قطعاً منتظر بازی هاگوارتز لگاسی (Hogwarts Legacy) هستید. این بازی در مراسم آغاز گیمزکام 2022 (Gamescom 2022) یک تریلر تازه دریافت کرد. این تریلر تازه نشان داد که اگر شما از جادوهای تاریک (Dark Magic) در این بازی بهره ببرید، چه عواقبی خواهد داشت.

تریلر نو میراث هاگوارتز مبارزات آن را به تصویر می کشد

بازی هاگوارتز لگاسی یک عنوان دنیا باز و نقش آفرینی است. شما در این بازی کاراکتر خود را طراحی نموده و یک نوآموز در دنیای هری پاتر هستید. همین باعث می گردد تا داستان بازی برای شما با فرد دیگر تفاوت داشته باشد. آزادی عمل شما در بازی هاگوارتز لگاسی بسیار زیاد بوده و از طرفی دنیای آن نیز پر از جزئیات است. یکی از قسمت های جالب این است که شما می توانید در گروه های مختلف مدرسه هاگوارتز قرار بگیرید.

اگر شما در گروه اسلیترین (Slytherin) قرار بگیرید، با یک فرد به نام سباستین سالو (Sebastian Sallow) آشنا خواهید شد. او به شما پیشنهاد خواهد نمود تا هنرهای تاریک را بیاموزید. البته این مورد به طور کامل اختیاری است. در اصل داستان سباستین یک مأموریت جانبی در بازی هاگوارتز لگاسی است. از آنجایی که این بازی دنیا باز است، ما شاهد موارد زیادی از این دسته خواهیم بود.

به طور کلی در میانه راه شما در این بازی با انتخاب های زیادی روبرو خواهید شد. این تصمیمات باعث خواهند شد تا شما میان هنرهای تاریک و روشن یکی را انتخاب کنید. بحث اصلی اینجاست که انتخاب شما هرچه که باشد، نتایجی را خواهد داشت.

بازی هاگوارتز لگاسی حدود 100 سال قبل از فیلم های هری پاتر جریان دارد. به همین علت شما با داستان این فیلم ها تداخل نخواهید داشت. با اینحال شخصیت های آشنا روبرو خواهید شد. حتی می توانید با آن ها ارتباط داشته و صحبت کنید.

بازی هاگوارتز لگاسی در تاریخ 21 بهمن (10 فوریه 2023) برای کنسول های نسل 8، نسل 9 و کامپیوتر عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه نسخه سوییچ این بازی اعلام نشده است.

منبع: Polygon.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "تریلر نو میراث هاگوارتز مبارزات آن را به تصویر می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریلر نو میراث هاگوارتز مبارزات آن را به تصویر می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید