بلایی که عمل جراحی بر سر ملکه زیبایی روسیه آورد

به گزارش آقای ابوالفضلی، ملکه زیبایی روسیه پس از انجام عمل جراحی پلاستیک 3000 پوندی نتوانست چشمان خود را ببندد یا لبخند بزند.

بلایی که عمل جراحی بر سر ملکه زیبایی روسیه آورد

به گزارش آقای ابوالفضلی به نقل از دیلی میل، یولیا تاراسویچ 43 ساله نائب قهرمان مسابقه ملکه زیبایی روسیه در سال 2020 میلادی پس از چندین عمل جراحی ناموفق به صورتی بدشکل به جای مانده است.

او تحت عمل لیفت صورت، بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و مینی لیپوساکشن قرار گرفته بود. با این وجود، پس از عمل جراحی او دیگر نمی تواند چشمان اش را بندد و یا لبخند بزند. ملکه زیبایی روسیه از دو پزشکی که عمل را انجام داده اند شکایت نموده است.

در همین حال، پزشکان ادعا می نمایند که این عوارض ناشی از یک نقص ژنتیکی پیش تر کشف نشده در او بوده است. او عمل جراحی را در کلینیکی در کراسنودار در جنوب روسیه انجام داده است.

یولیا که مادر دو فرزند است می گوید علیرغم بهبودی پس از جراحی قادر به حرکت دادن بخش های بزرگ صورت یا بستن چشم هایش نیست و 20000 پوند برای اصلاح این مشکل هزینه نموده که بی نتیجه بوده است. او به کانال یک روسیه گفت:من زخم هایی دارم که وقتی تمام بافت هایم را پاره کردند در گونه هایم ایجاد شد. چشمانم بسته نمی گردد و نمی توانم لبخند بزنم. من نمی توانم لب بالایی ام را حرکت دهم و یک قسمت صورتم اصلا کار نمی کند.

او ادعای پزشکان را رد نموده و می گوید پیش از این عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده و بدون هیچ گونه ناهنجاری ژنتیکی ای برایش موفقیت آمیز بوده است. آندری کوماروف و عمر خالد پزشکان عمل اجرا شده اخیر او ادعا می نمایند که این ملکه زیبایی دارای یک بیماری نادر به نام اسکلرودرمی است که پیش بینی آن پیش از انجام عمل غیر ممکن بوده است. بیماری اسکلرودرمی نوعی بیماری نادر و پیش رونده روماتیسمی است که پوست بیماران ضخیم، سفت و خشک شده و گاه در انتهای اندام ها زخم ایجاد می گردد.

با این وجود، هیچ مدرکی تا کنون به دست نیامده است که نشان دهد یولیا از این بیماری رنج می برد. به گفته کمیته تحقیقات روسیه این دو پزشک اکنون به علت زیر پا گذاشتن قوانین مربوط به ایمنی جان و سلامت بیماران تحت بازپرسی قرار دارند.

منبع: فرارو

به "بلایی که عمل جراحی بر سر ملکه زیبایی روسیه آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلایی که عمل جراحی بر سر ملکه زیبایی روسیه آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید