برنامه ویژه آیفون 15 برای اروپایی ها!

به گزارش آقای ابوالفضلی، اطلاعات به دست آمده از طریق وب سایت فرانسوی مک جنریشن نشان می دهد مدل های آیفون 15 و آیفون 15 پرو ممکن است امسال بدون شکاف سیم کارت در فرانسه عرضه شوند و برای اتصال به شبکه ارتباطی سیار، فقط با سیم کارت الکترونیکی (eSIM) کار کنند.

برنامه ویژه آیفون 15 برای اروپایی ها!

به گزارش ایسنا، اگر شکاف سیم کارت در فرانسه حذف شود، احتمالا در شمار دیگری از کشورهای اروپایی نیز حذف خواهد شد زیرا اپل معمولا یک مدل آیفون را در بیشتر نقاط اروپا می فروشد. به عنوان مثال، مدل A2890 آیفون 14 پرو که در فرانسه فروخته شد، در کشورهای انگلیس، ایرلند، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اتریش، لهستان، هلند، بلژیک، دانمارک، فنلاند، نروژ، سوئد، سوئیس و ده ها کشور دیگر هم عرضه شد.

اپل پیش از این سیم کارت را از تمام مدل های آیفون 14 در آمریکا در سپتامبر گذشته حذف کرد و مشتریان را مجبور کرد از سیم کارت الکترونیکی استفاده کنند که یک سیم کارت دیجیتالی است که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به استفاده از نانو سیم کارت فیزیکی، از یک اشتراک تلفن همراه فعال برخوردار باشند. اپل یک سند پشتیبانی با شماری از اپراتورها دارد که از فناوری سیم کارت الکترونیکی در سراسر جهان پشتیبانی می کنند.

هنگامی که سری آیفون 14 در آمریکا عرضه شد، اپل سیم کارت های الکترونیکی را به عنوان گزینه ایمن تر از سیم کارت های فیزیکی معرفی کرد، زیرا نمی توان آنها را از آیفونی که مفقود شده یا به سرقت رفته است، جدا کرد. اپل اظهار داشت که حدبیشتر هشت سیم کارت الکترونیکی را می توان در اپلیکیشن تنظیمات آیفون مدیریت کرد که نیاز به دریافت، حمل و تعویض سیم کارت های فیزیکی در سفر را رفع می کند.

آیفون 13 و مدل های جدیدتر می توانند همزمان دو سیم کارت الکترونیکی فعال داشته باشند.

بر اساس گزارش وب سایت مک رومرز، با توسعه سریع دسترسی به سیم کارت الکترونیکی، حذف شکاف سیم کارت فراتر از آمریکا، اجتناب ناپذیر به نظر می رسد، حتی اگر این تغییر چند سالی زمان ببرد تا به طور کامل تکمیل شود. انتظار می رود اپل طبق معمول در سپتامبر از سری آیفون 15 رونمایی کند

منبع: فرارو

به "برنامه ویژه آیفون 15 برای اروپایی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ویژه آیفون 15 برای اروپایی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید