از شنبه نان در استان همدان گران می گردد

به گزارش آقای ابوالفضلی، معاون امور مالی استانداری همدان گفت: از روز شنبه قیمت نان در استان همدان بین 40 تا 60 درصد گران می گردد.

از شنبه نان در استان همدان گران می گردد

به گزارش آقای ابوالفضلی از همدان، ظاهر پورمجاهد، معاون امور مالی استانداری همدان از افزایش قیمت نان در استان اطلاع داد و گفت: از سال 98 تا به امروز قیمت نان در استان همدان ثابت بوده است و از روز شنبه قیمت های نو اعمال می گردد.

او اضافه کرد: قیمت هر عدد لواش 450 تومان، نان سنگک نوع یک، یک هزار و 600 تومان، نان سنگک نوع دو، 2 هزار تومان، نان بربری نوع یک، یک هزار و 200 تومان و نوع دو آن یک هزار و 600 تومان اعلام شده است.

معاون امور مالی استانداری همدان با بیان اینکه منظور از نوع یک مربوط به پخت با آرد یارانه ای است، گفت: در نان نوع دو اندازه سوبسید پرداختی کمتر است.

پورمجاهد درباره نان محلی تافتون نیز گفت: هر عدد نان تافتون نوع یک با 220 گرم وزن 750 تومان و تافتون نوع دو نیز 900 تومان اعلام شده است.

او با تاکید بر اینکه با افزایش قیمت نان دیگر بهانه ای برای کاهش کیفیت نان وجود ندارد، گفت: گروه های بازرسی ما در همدان و سایر شهرستان ها بر روی کیفیت آرد و انواع نان نظارت می نمایند.

در استان همدان یک هزار و 950 نانوایی در استان فعال است.

ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "از شنبه نان در استان همدان گران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از شنبه نان در استان همدان گران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید