50 دوربین جدید در جاده های خوزستان نصب می گردد

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از به کارگیری 94 دوربین کنترل سرعت در محورهای مواصلاتی استان تا دو ماه آینده اطلاع داد و گفت: در حال حاضر 44 دوربین در مدار و تعداد 50 دوربین دیگر نیز درحال نصب هستند.

50 دوربین جدید در جاده های خوزستان نصب می گردد

به گزارش آقای ابوالفضلی به نقل ازایسنا، غلامعباس بهرامی نیا با اعلام این خبر اعلام کرد: دوربین های کنترل سرعت استان در دو سال گذشته، 12 دستگاه بود اما اکنون با کوشش های انجام گرفته شده به منظور کاهش سرعت رانندگی، تا دوماه آینده این تعداد به 94 دوربین خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 44 دوربین کنترل سرعت در محورهای استان در مدار و تعداد 50 دوربین دیگر درحال نصب هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان توضیح داد: نصب این دوربین های کنترل سرعت در محورهای استان می تواند زمینه ساز کنترل بهتر تردد و همچنین کاهش تصادفات و حوادث جاده ای باشد و به افزایش ایمنی در محورها نیز یاری کند.

بهرامی نیا در مورد محل استقرار پایگاه های اورژانس و هلال احمر از سوی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان، اعلام کرد: این اداره کل در راستای کاهش تلفات تصادفات جاده ای، محل استقرار پایگاه های اورژانس و هلال احمر در محورهای مواصلاتی استان را طی پنج سال اخیر پایش و مورد ارزیابی قرار داده است.

وی خاطر نشان کرد: طبق این پایش، پیشنهاد شده تا به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر اورژانس و هلال احمر در مسیرهای ارتباطی، جابه جایی در بعضی نقاط استقرار آن ها انجام گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "50 دوربین جدید در جاده های خوزستان نصب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 دوربین جدید در جاده های خوزستان نصب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید