کمیته اخلاق فوتبال به ماجرای اقدام جنجالی سرمربی مس ورود می نماید؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول شرایط حساسی را دنبال می نماید به ویژه در صدر جدول که چند تیم رقابت نزدیکی را با هم دارند تا در نهایت دو تیم به لیگ برتر بیست و دوم صعود نمایند.

کمیته اخلاق فوتبال به ماجرای اقدام جنجالی سرمربی مس ورود می نماید؟

در این بین بعضی تیم ها حرکات و اقدامات حریفان را به خوبی رصد می نمایند و به کوچک ترین اتفاق حاشیه ای واکنش نشان می دهند. یکی از این حواشی در هفته های اخیر اقدام سرمربی مس کرمان بوده که با اعتراض چند سرمربی رقیب روبرو شده است.

ماجرا این است که عنوان شده فرزاد حسین خانی سرمربی تیم فوتبال مس کرمان که در حال حاضر تیمش در رده سوم جدول رده بندی واقع شده است قبل از آغاز چند ملاقات تیمش حرکاتی را در زمین انجام داده که به نظر بعضی مربیان بی ارتباط با مسائل جادوگری نیست.

براساس ویدئویی که از حرکات این سرمربی منتشر شده، حسین خانی قبل از آغاز بازی تیمش در زمین حرکت می نماید و از جیبش چیزی را در می آورد و روی زمین می ریزد. همین ویدئو مورد استناد چند سرمربی قرار گرفته و صحبت هایی را در خصوص وی مطرح نموده اند.

با این حال هنوز هیچ نهادی در این مورد شرح نداده است. باید دید کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به ماجرای این ویدئو جنجالی ورود خواهد نمود یا نه.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کمیته اخلاق فوتبال به ماجرای اقدام جنجالی سرمربی مس ورود می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته اخلاق فوتبال به ماجرای اقدام جنجالی سرمربی مس ورود می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید