کره شمالی: آمریکا چیزی برای عرضه در مذاکرات ندارد

به گزارش آقای ابوالفضلی، رسانه های دولتی کره شمالی امروز (پنجشنبه) اعلام کردند، وزارت امور خارجه کره شمالی ضمن انتقاد از آمریکا به خاطر برگزاری نشست شورای امنیت، هشدار داد که آماده پاسخ به هر اقدامی است که واشنگتن انتخاب کند.

کره شمالی: آمریکا چیزی برای عرضه در مذاکرات ندارد

به گزارش آقای ابوالفضلی، خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA به نقل از وزارت امور خارجه این کشور گزارش داد: آمریکا در نشست شورای امنیت از اقدامات متقابل گفت. همان طور که گفته ایم ما چیزی برای از دست دادن نداریم و آماده ایم تا به هر گونه اقدام آمریکا ، پاسخ دهیم.

رسانه رسمی کره شمالی هشدار داد حتی اگر مذاکرات از سر گرفته شود؛ آمریکا چیزی برای عرضه کردن ندارد.

این رسانه همچنین درخواست آمریکا مبنی بر تشکیل جلسه شورای امنیت با موضوع بررسی آزمایش های موشکی کره شمالی را احمقانه توصیف و تاکید کرد اصولاً این شورا ابزاری در دست آمریکا است.

کلی کرافت، نماینده آمریکا در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت گفت که آزمایش های موشکی کره شمالی در جهت دست یافتن به اهدافی که رئیس جمهور آمریکا دو بار در دیدارهایش با رهبر کره شمالی درباره آنها صحبت کرده، غیرسازنده است.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پیشتر به واشنگتن تا پایان سال جاری میلادی برای اتخاذ یک رویکرد منعطف در قبال کره شمالی مهلت داده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کره شمالی: آمریکا چیزی برای عرضه در مذاکرات ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی: آمریکا چیزی برای عرضه در مذاکرات ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید