چرا ذوب آهن همچنان پیگیر شکایت از سینا اسدبیگی است؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، هر چند باشگاه ذوب آهن اصفهان خوب می داند در پرونده شکایت از پرسپولیس و سینا اسدبیگی به جایی نخواهد رسید، اما همچنان پیگیر ماجراست!

چرا ذوب آهن همچنان پیگیر شکایت از سینا اسدبیگی است؟

سینا اسدبیگی که در آخرین روز های جابجایی تابستانی از تمرین ذوب آهن جدا شد و قراردادش را با پرسپولیس به امضا رساند، هنوز درگیر پرونده مربوط به این جدایی است.

در این رابطه علیرضا احسانی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به تشریح آخرین روند این پرونده می پردازد و اینطور پاسخ داده است: چند جلسه در خصوص این پرونده تا کنون برگزار شده و وکلای ما در آن حضور داشتند و اسناد و مدارکی که دال بر محق بودن ما در این پرونده وجود داشت را به کمیته های مربوطه ارائه دادیم و منتظر صدور رأی نهایی هستیم که طبق آن چیزی که به ما اعلام شده قرار است دوشنبه رأی نهایی این پرونده اعلام گردد و در این خصوص مشخص تکلیف خواهد شد.

وی در خصوص اینکه موضع باشگاه ذوب آهن در قبال این پرونده چیست، گفت: ما در پی احقاق حق باشگاه ذوب آهن هستیم و در این میان هم با کسی دعوا و سر جنگ نداریم. سینا اسدبیگی هم بازیکن است و قصد نداریم خدای نکرده با محروم کردن او به فوتبالش ضربه بزنیم. ما در پی توافق و تفاهم در این پرونده هستیم و پیشنهاد خودمان را هم برای مصالحه در این پرونده ارائه دادیم و فقط در پی این هستیم که حق و حقوق ذوب آهن در این میان پایمال نگردد و اگر اراده ای از سوی طرف مقابل وجود داشته باشد فکر می کنم مسئله ای نداریم و می توانیم توافق کنیم.

به نظر می رسد مدیران ذوب آهن بیشتر از هرچیزی در این پرونده دنبال دریافت پول از باشگاه پرسپولیس باشند. در همین رابطه یکی از نزدیکان رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرح داد: نه! باشگاه پرسپولیس هیچ پولی بابت سینا اسدبیگی به ذوب آهن اصفهان پرداخت نخواهد کرد. این بازیکن با باشگاه اصفهانی هیچ قرارداد قانونی نداشته و به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس ملحق شده است؛ بنابراین دلیلی ندارد باشگاه پرسپولیس بخواهد بر سر یک امر بدیهی و قانونی، پول اضافی به باشگاه ذوب آهن اصفهان بپردازد. خود مدیران ذوب آهن نیز به خوبی می دانند در این میان تخلفی صورت نپذیرفته و همه چیز شسته و رفته بوده است. سینا اسدبیگی هم بازیکن پرسپولیس است و می بینید در لیگ برتر به میدان می رود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "چرا ذوب آهن همچنان پیگیر شکایت از سینا اسدبیگی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ذوب آهن همچنان پیگیر شکایت از سینا اسدبیگی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید