جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با یک بازیکن ، تماس تلفنی یحیی و پاسخ نهایی به سرخ ها

به گزارش آقای ابوالفضلی، بعد از آنکه بازیکن مدنظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با سپاهان قرارداد بست، یحیی گل محمدی جویای شرایط این بازیکن شد.

جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با یک بازیکن ، تماس تلفنی یحیی و پاسخ نهایی به سرخ ها

به گزارش آقای ابوالفضلی آنلاین، رضا شکاری یکی از بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال گل گهر بود که در جابجایی تابستانی با سپاهان به توافق رسید و با این باشگاه قرارداد بست.

شکاری فصل قبل 7 گل برای تیم گل گهر در لیگ برتر به ثمر رساند تا یکی از بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم هم باشد.

گل محمدی در شرایطی نام شکاری را در فهرست خریدهای باشگاه پرسپولیس قرار داد که این بازیکن در نهایت ترجیح داد سپاهان را انتخاب کند؛ آن هم در شرایطی که هنوز با گل گهر قرارداد داشت و باید پول رضایتنامه این باشگاه سیرجانی هم پرداخت می شد.

شکاری البته قبل از امضای قرارداد با سپاهان مذاکراتی هم با مدیرعامل پرسپولیس انجام داد اما پیشنهاد پرسپولیس از نظر مالی برای خودش و گل گهر به مقدار قابل توجهی با پیشنهاد سپاهان فاصله داشت و همین موضوع باعث شد این بازیکن راهی اصفهان گردد.

پس از امضای قرارداد شکاری با سپاهان، گل محمدی در تماس با این بازیکن پیگیر شرایطش شد که در نهایت سرمربی پرسپولیس با همین تماس تلفنی متوجه نهایی شدن انتقال بازیکن موردنظرش به سپاهان شد.

شکاری چند فصل پیش در تیم ذوب آهن شاگرد یحیی گل محمدی بود. او سپس انتقال ناموفقی را به روبین کازان روسیه تجربه کرد و در بازگشت به ایران برای تراکتور و سپس گل گهر به میدان رفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با یک بازیکن ، تماس تلفنی یحیی و پاسخ نهایی به سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی از مذاکره پرسپولیس با یک بازیکن ، تماس تلفنی یحیی و پاسخ نهایی به سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید