چرا جواد رضویان به جوکر نیامد؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، علی مشهدی دقیقه نود بدون هماهنگی به ما اضافه شد و باعث شد کار تعطیل نشود. اگر دیدید که کمی سردرگم بود به این خاطر است که شب قبلش متوجه شد و آماده جوکر نبود.

چرا جواد رضویان به جوکر نیامد؟

شرکت نمایندگان فصل نو جوکر که رفتار متفاوتشان با علی مسعودی برای مخاطبان سوال شده بود، پیوستن دقیقه 90 این نویسنده به برنامه جوکر به جای سیدجواد رضویان را علت این ناهماهنگی عنوان کردند.

فصل نوی از برنامه جوکر با حضور محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، حامد آهنگی، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علی مشهدی و مهران غفوریان، در حالی پخش شد که رفتار متفاوت سایر اعضای گروه با علی مشهدی و واکنش های سرد و گیج نماینده او، سبب شد که مخاطبان احساس نمایند مسئله ای میان او و سایر اعضای گروه وجود دارد.

اما حامد آهنگی، محمدرضا علیمردانی، علی اوجی و مجید واشقانی در لایو مشترکی، شرح دادند که علت این رفتار و واکنش های متفاوت، به این خاطر بوده که همگی آن ها از یک هفته قبل، هماهنگ بودند و برای برنامه تمرین نموده بودند، اما علی مشهدی یک شب قبل از ضبط به گروه اضافه شده و هیچ تمرین و آگاهی درباره برنامه جوکر نداشته است.

حامد آهنگی درباره این موضوع شرح داد: ما از چند وقت قبل هماهنگ شدیم و برای ضبط آماده شدیم قرار بود عزیز دیگری با ما باشد که یک روز قبل از ضبط به علت دندان درد و جراحی دندان انصراف داد و، چون پروژه سنگینی است، احسان علیخانی کار را تعطیل نکرد و یک شب قبل از ضبط به دوستان دیگری زنگ زد.

علی مشهدی دقیقه نود بدون هماهنگی به ما اضافه شد و باعث شد کار تعطیل نگردد. اگر دیدید که کمی سردرگم بود به این خاطر است که شب قبلش متوجه شد و آماده جوکر نبود.

علی اوجی، بازیگر و تهیه نماینده نیز درباره واکنشش به اظهارات علی مشهدی، گفت: من نه تنها ناراحت نشدم بلکه از وجودش لذت بردم. علی مشهدی همکار عزیز ما و نویسنده و کارگردان قدیمی در حوزه طنز و آدم بسیار خوبی است. چون دیر به ما پیوسته بود و نمی دانست باید چکار کند واکنش های ما هم متفاوت بود.

محمدرضا علیمردانی، مجری و بازیگر هم شرح داد: مردم عزیز ما وقایع پشت ماجرا را نمی بینند و بر اساس آنچه جلوی دوربین می بینند ممکن است برداشت اشتباهی داشته باشند. علی دوست عزیز ماست و با نوشته های طنزش مردم و خود ما کلی خندیده ایم.

خیلی هم آدم خاکی و بامرامی است که دقیقه نود چنین ریسکی را قبول کرد و به ما پیوست. ما از قبل رفتیم و با نویسنده ها جلسه گذاشتیم و فهمیدیم که چه کار هایی را انجام دهیم بد از آب درمی آید، اما بنده خدا علی در حال گریم شدن هنوز داشت می پرسید که چه کار کند.

وقتی وارد ضبط شدیم دیگر زمانی نبود که برایش شرح داده گردد قوانین بازی چیست. با وجود این ناآگاهی اجازه داد که بچه ها به او بتازند و با اجازه خودش سر به سرش گذاشتیم تا اینطوری قوانین بازی را هم بداند. از او ممنونیم که در این زمان قبول کرد به ما بپیوند و کار انجام گردد و مردم نتیجه را دوست داشته باشند.

علیرضا مسعودی (علی مشهدی) ـ استندآپ کمدین و نویسنده ـ نیز در ویدیویی از خود که در حرم امام رضا (ع) منتشر کرد، در تکمیل صحبت همکارانش، گفت: برای سلامتی همه دوستانم در اینجا دعا می کنم. همه آن ها دوستان خوب من هستند.

من دقیقه نود به گروه اضافه شدم و احسان علیخانی 12 شب به من زنگ زد. هر چیزی آنجا عنوان شد شوخی بود. من آمادگی اش را نداشتم، اما برای اینکه برنامه را بتوانند ضبط نمایند و لبخندی روی لب شما بیاید، رفتم. اما آن روز، روزِ من نبود.

او اضافه کرد: همه بچه ها دوستان من هستند همه ما جمع می شویم که در این شرایط لبخندی روی لب شما بیاوریم. بچه ها از یک هفته قبل با هم هماهنگ بودند. قرار بود سیدجواد رضویان در آن گروه باشد، اما مسئله ای برایش به وجود آمد و نتوانست بیاید و من به جایش رفتم. اگر باعث دلخوری کسی شدم عذرخواهی می کنم. قصد ما توهین به کسی نیست و همه چیز شوخی بود. ما بلد نیستیم توهین کنیم.

مجید واشقانی، بازیگر هم در لایو مشترکی که با علی مشهدی داشت، گفت: آنجا همه چیز قرار بود شوخی باشد. علی رفیق بزرگ من است و می دانم در دلش هیچ بغض و کینه ای نیست، به جز اینکه بخواهد بخندد و شوخی کند. به هر حال جلوی دوربین محتمل است آدم چیزی بگوید که به یکسری برخورد و یکسری دوست نداشته باشند. در نهایت همه اش شوخی است و آن جمع یک جمع دوستی خیلی قدیمی است.

هیچ وقت یادم نمی آید علی با من شوخی نموده باشد که به من بربخورد. علی دقیقه نود آمد. خیلی ها بودند که هفته ها به آن ها گفته می شد به جوکر بیایند، اما جرأتش را نداشتند. جلوی دوربین رفتن در این شرایط کار خیلی سختی است.

علی دو و نیم صبح از دفتر رفته بود و شش و نیم صبح آمد برای ضبط و ما تازه او را دیدیم، بدون تمرین و اینکه بداند چه خبر است. علی مشهدی در ادامه گفت: به من گفتند فقط برو بنشین و نخند! بعد از یک جایی به بعد فهمیدم من هم باید یک حرفی بزنم. دو شب هم نخوابیده بودم و هنگ نموده بودم.

برنامه جوکر کاری از احسان علیخانی هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می گردد. در هر فصل از این برنامه هشت هنرمند شرکت نموده و سعی می نمایند یکدیگر را بخندانند. برنده این مسابقه کمدی صد میلیون تومان وجه نقد با خود به خانه می برد.

منبع: فرادید

به "چرا جواد رضویان به جوکر نیامد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا جواد رضویان به جوکر نیامد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید