واکنش مازیار لرستانی به شایعات در فضای مجازی

به گزارش آقای ابوالفضلی، مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون خبر ازدواج خودش را تکذیب کرد و گفت: بعضی از افراد با استفاده از نام من و شایعه پراکنی هایشان در کوشش اند بیشتر خودشان را نشان دهند.

واکنش مازیار لرستانی به شایعات در فضای مجازی

به گزارش تسنیم، بازیگر و کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون، این روز ها مراحل قانونی و حقوقیِ تغییر هویتش را می گذراند، اما یک اتفاق قدری این مسیر را برای او سخت نموده است.

مازیار لرستانی می گوید: رفتار بعضی از همکاران خانم در فضای مجازی باعث شده است سوءتفاهم هایی ایجاد گردد. من قویاً هرگونه ازدواج و رابطه ای را تکذیب می کنم؛ دوستان با این شایعه پراکنی ها بیشتر در پی آن اند خودشان را نشان دهند.

او ضمن گلایه نسبت به انتشار خبر های زرد و رفتار های دم دستی و سطحی بعضی در فضای مجازی، برای پیگیری این اتفاق نیز به مراجع ذی ربط در پلیس فتا مراجعه نموده است.

درست چند روز بعد از اعلام رسمی خبر تغییر هویت او، شایعاتی از بایگانی شدن آثارش در تلویزیون مطرح شد که در جریان پیگیری های انجام شده از تلویزیون معین شد که این اخبار از اساس کذب است و تصمیمی برای بایگانی شدن آثار لرستانی اتخاذ نشده است و پخش آثار او از رسانه ملی هیچ ممنوعیتی ندارد.

اتفاقاً در همان زمان شبکه آی فیلم سریال مختارنامه را با نقش آفرینی او روی آنتن داشت، حتی چند روز گذشته فیلم حلقه های ازدواج این بازیگر سینما و تلویزیون هم از شبکه نمایش پخش شد.

حتی زمزمه های حضور او در فضای هنر هفتم هم مطرح است. او چندی پیش در گفت وگویی درباره بازگشتش به سینما و تلویزیون با هویت نو گفته بود: هیچ ممنوعیت و منع قانونی برای ادامه کار ندارم و منتظر احراز قانونی هویت نو هستم و به محض گرفتن مجوز، ان شاءالله دوباره کار خواهم کرد، هیچ مسئله ای هم در این زمینه وجود ندارد.

منبع: فرارو

به "واکنش مازیار لرستانی به شایعات در فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مازیار لرستانی به شایعات در فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید