طلاق حدیث فولادوند از شوهرش !

به گزارش آقای ابوالفضلی، خبرنگاران: پرستو صالحی با انتشار عکس حدیث فولادوند در استوری از طلاق او را فاش کرد.

طلاق حدیث فولادوند از شوهرش !

حدیث فولادوند از بازیگران بی حاشیه ایران است. همسر حدیث فولادوند رامبد شکرآبی از بازیگران خوب کشورمان است. حدیث فولادوند به گفته خودش شخصیت آرامی دارد اما گاهی هم شیطنت هایش گل می نماید. حدیث فولادوند به ورزش تنیس علاقه دارد. حدیث فولادوند از همسرش جدا شد.

به گزارش آقای ابوالفضلی، حدیث فولادوند و رامبد شکرابی زوج بازیگر از یکدیگر جدا شدند .پرستو صالحی با انتشار یک استوری این موضوع را گفت. حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی در شمال ایران و در شهر ساری زندگی می نمایند. حدیث فولادوند یک بوتیک لباس های مجلسی زنانه هم در این شهر دارند.

استوری پرستو صالحی برای حدیث فولاوند

پرستو صالحی نیز استوری معناداری را برای حدیث فولادوند منتشر کرد و درباره زندگی تنهایی اش صحبت کرد.

حدیث فولادوند فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد، در دوازده سالگی زیر نظر گلاب جمعه آموزش دید و در نمایش گل های دوستی روی صحنه رفت.

حدیث فولادوند برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم دست های آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد و بدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال 1378 خاطرنشان کرد. او که پس از گرایش به هنرهای مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری پیروز می دید یک سال بعد از اولین تجربه خود، در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ زاده هنرنمایی کرد.

بعلاوه درخشش فولادوند در تلویزیون با بازی در سریال تلویزیونی سریال گمگشته آغاز شد. او هم چنین در مجموعه های تلویزیونی سال های خاکستری، دیوار شیشه ای، معصومیت از دست رفته بازی کرده است. وی علاوه بر آن در نمایش مده آ نیز نقش آفرینی کرده است.

حدیث فولادوند تا کنون بازی های قابل قبولی ارائه داده و باعث مطرح شدن وی بین مخاطبان تلویزیون و سینما شده است. فولادوند در اوایل بازیگری در سینما بیشتر در ژانرهای درام، جدی و اجتماعی ظاهر می شد و داشت به ستارهٔ آن روزها تبدیل می شد. با اکران فیلمهای غزل، همکلاس، رز زرد و کما، بر سر زبان ها افتاد. اما با بازی در فیلم شاخه گلی برای عروس راستا بازیگری را تغییر داد و در فیلمهای کمدی دیگری مثل کلاهی برای باران، چشمک، افراطی ها، داماد خجالتی، دزدان خیابان جردن حضور پیدا کرد.

گویا خودش عرصه طنز را ترجیح داد. اما در تلویزیون فرایند گذشته را ادامه داد و در فیلمهای تلویزیونی و تله فیلم های زیادی که مظمون اجتماعی داشتند ایفای نقش کرد. فولادوند در آثار داود میرباقری همواره خوش درخشید. اولین همکاری اش با میرباقری در مسافر ری بود نقش کوتاهی را داشت. در نقش دختری به نام ستاره بود. در سریال معصومیت ازدست رفته و با بازی در نقش رباب که نقش های اصلی و محوری سریال بود، بار دیگر در تلویزیون درخشید. بازی روان و باورپذیری در این سریال داشت که در فکر مخاطبان خواد ماند. در پروژه مختارنامه هم با بازی در نقش راحله همسر ابراهیم ابن مالک اشتر نخعی، بار دیگر جلوی دوربین میرباقری رفت. وی هم اکنون در فیلم جدیدش تتل و راز صندوقچه بازی می نماید که عکسهای منتشرشده از گریم عجیبش در این فیلم گواه این است که فیلم در ژانر کودک می باشد. . فولادوند فیلم دزدان خیابان جردن را در نوبت اکران دارد که بزودی اکران می گردد.

بعضی بازی فولادوند در فیلم هدف اصلی را ضعیف میدانند و از او انتقاد کردند. در کل فیلم هدف اصلی نتوانست مخاطبان را راضی نگهدارد و ضعیفی فقط به بازی بازیگران نبود. بلکه فیلمنامه و کارگردانی هم به این امر مربوط می شد.

بیوگرافی همسر حدیث فولادوند

متولد سال 1351 در تهران. او بازیگری را از سال 1373 با فیلم ترانزیت ساختهٔ مرحوم علی سجادی حسینی آغاز کرد. شکرآبی در این سال ها در تلویزیون هم فعالیت داشته است. او بازیگری در تلویزیون را از سال 1375 با مجموعهٔ تلویزیونی تنگنا آغاز کرد.

منبع: خوندنی

منبع: رکنا

به "طلاق حدیث فولادوند از شوهرش !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلاق حدیث فولادوند از شوهرش !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید