هشدار وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران هشدار داد و گفت: از شهروندان می خواهیم از تردد در کنار ساختمان های نیمه کاره خودداری نمایند.

هشدار وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران

به گزارش ایرنا، حامد یزدی مهر روز سه شنبه در جمع آقای ابوالفضلی از پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران اطلاع داد و گفت: از مردم می خواهیم توجه لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی ضمن اعلام هشدار در مورد سقوط اجسام گفت: شهروندان به خصوص در نیمه جنوبی و غربی استان که منطقه اثر مخاطره پیش بینی شده برای امروز سه شنبه 25 مردادماه مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان های نیمه کاره و تابلو های تبلیغاتی باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری به شهروندان توصیه کرد نسبت به مستحکم سازی سازه های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات و حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران در 48 ساعت آینده در منطقه ها جنوب و غرب استان شاهد وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید هستیم.

منبع: فرارو

به "هشدار وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وقوع باد شدید در جنوب و غرب استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید