متخصصان بلاک چین از مهندسان آی تی پولدارتر می شوند؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، این روزها بسیاری از شرکت ها و گروه های حوزه فناوری در پی استخدام متخصصان حوزه بلاک چین یا مبادلات بر اساس ارزهای دیجیتال هستند. در این شرایط بازار کار به نفع این افرد در حال تغییر است.

متخصصان بلاک چین از مهندسان آی تی پولدارتر می شوند؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها حقوق متخصصان بلاک چین در حال افزایش است، این موضوع وقتی جالب تر می گردد ه حقوق این افراد را با مهندسان آی تی مقایسه کنیم.

در حال حاضر متخصصان بلاک چین، به طور میانه بین 150000 تا 175000 دلار در سال حقوق می گیرند. افزون بر این، تقاضا برای استخدام مهندسان بلاک چین از اواخر سال 2017 400 درصد افزایش یافته است.

تمایل به سرمایه گذاری های دیجیتال، استفاده از یک برنامه نویس کامپیوتری برای استخراج بیت کوین و نیازهای بازار فناوری کهم ترین دلایل این استخدامند.

درواقع ممکن است ارزش کریپتوکوروها کاهش یابد، اما تقاضا برای مهندسان بلاک چین رو به رشد است.بر طبق آمار جهانی ارائه شده به وسیله یک شرکت سان فرانسیسکویی که که به مشتریان خدمات بلاک چین ارائه می دهد، مهندسان بلاکچین به طور میانه بین 150،000 تا 175،000 دلار دریافت می نمایند. این بیش از حقوق 135000 دلاری است که مهندسان نرم افزار معمولی آن را به طور میانه کسب می نمایند.

منبع: انتخاب

به "متخصصان بلاک چین از مهندسان آی تی پولدارتر می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متخصصان بلاک چین از مهندسان آی تی پولدارتر می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید