لیگ برتر والیبال، هراز در خانه مغلوب پیکان شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، تیم والیبال پیکان در دیداری از هفته هشتم لیگ برتر مقابل هراز آمل به پیروزی رسید.

لیگ برتر والیبال، هراز در خانه مغلوب پیکان شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، تیم های هراز آمل و پیکان تهران در حالی در هفته هشتم لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفتند که تقابل مربیان دو تیم، خیلی بیشتر از جدال بازیکنان در کانون توجه قرار داشت.

روی نیمکت تیم هراز، بهروز عطایی نشسته بود که سرمربی تیم ملی و در حال حاضر، مقبول ترین مربی داخلی است. مدت زیادی از قهرمانی تیم ایران با راهنمایی او در آسیا، نمی گذرد.

سرمربیگری پیکان هم بر عهده پیمان اکبری است که سال ها، کاپیتان و مربی تیم ملی بوده است.

تیم پیکان با رسیدن مصدومان به بازی، سر و شکل قدرتمندتری به خود گرفته و حضور پوریا یلی، پوریا فیاضی، آرمین تشکری، امیر حسینی، حمزه زرینی و محمدرضا حضرت پور، چهره پیکان را یک تیم مدعی تبدیل نموده بود.

دو تیم که در مکان های سوم و چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشتند، ست نخست را محتاطانه شروع کردند و تنها ضعف دریافت و خطاهای سرویس تیم هراز، باعث فزونی 25 بر 23 پیکان شد.

ست دوم با فزونی شاگردان پیمان اکبری به ویژه در دفاع روی تور شروع شد. در واقع، سرویس های قدرتی بازیکنان پیکان، اجازه بازیسازی را از علی رمضانی، پاسور هراز گرفت و مهاجمان این تیم به راحتی به وسیله مدافعان پیکان شناسایی شدند. حضور صابر نریمان نژاد، پاسور حرفه ای آملی ها که 2 فصل به خاطر جراحی دیسک کمر از میادین به دور بود نیز سودی برای این تیم نداشت و پیکان 25 بر 15 برنده شد.

هراز که چیزی برای از دست دادن مقابل پیکان، آن هم در خانه نداشت، ست سوم را با توپ پر شروع کرد اما قدرتنمایی این تیم، بیش از چند دقیقه، ادامه پیدا نکرد و بهروز عطایی در حالی که تیمش 7 بر 5 عقب بود، تقاضای وقت استراحت کرد. او در ادامه، رضا قرا و علی شفیعی را نیز از بازی بیرون کشید اما کفه ترازوی بازی، همچنان به سود پیکان، پایین بود.

بازی با کوشش های بازیکنان هراز و ساده انگاری بازیکنان پیکان در امتیاز 17 مساوی شد تا شمالی ها جان تازه ای بگیرند. نتیجه پایانی ست سوم نیز 25 بر 23 به سود تیم تهرانی بود تا پیکان در نهایت 3 بر صفر برنده شده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر والیبال، هراز در خانه مغلوب پیکان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر والیبال، هراز در خانه مغلوب پیکان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید