صدری در جمع پرسپولیسی ها: الان هیچ درآمدی نداریم؛ با این شرایط باید کار را جلو ببریم

به گزارش آقای ابوالفضلی، رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس با بازیکنان این تیم صحبت کردند.

صدری در جمع پرسپولیسی ها: الان هیچ درآمدی نداریم؛ با این شرایط باید کار را جلو ببریم

به گزارش گروه ورزشی آقای ابوالفضلی، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، مجید صدری به همراه علی عطایی امروز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافتند و با اعضای تیم، ملاقات و مصاحبه کردند.

در جریان این ملاقات که پیش از تمرین امروز قرمزپوشان، صورت گرفت، رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن صحبت و خوش و بش با بازیکنان و اعضای تیم، در مورد تاخیر در پرداخت مطالبات و درک شرایط موجود باشگاه، از آنها تشکر کرد و گفت: انشاا... در آینده ای نزدیک بخش دیگری از مطالبات، پرداخت خواهد شد.

سید مجید صدری در جمع صمیمی سرخپوشان توضیح داد

باید از درایت کادر فنی و کوشش بازیکنان و اعضای تیم تقدیر کنم که مثل همواره مسائل باشگاه را خوب درک می کنید و با صبوری به کار خود ادامه می دهید.

سرپرست باشگاه اعلام نمود:

همانطور که در جریان مسائل باشگاه هستید، در شرایط کنونی، باشگاه هیچ درآمدی ندارد و اینکه کارگزاری هم وجود ندارد. ما باید کوشش کنیم با این شرایط کار را جلو ببریم و اجازه ندهیم مسائل بر ما غلبه کند. ما باید با قدرت تمام و تمرکز بالا تمرینات و بازی های پیش رو را در نظر بگیریم و برای خوشحالی طرفداران و سربلندی پرسپولیس کوشش کنیم تا انشاا... در بازی با الهلال که در عربستان انجام می گردد، با یک شاهکار دیگر و نتیجه ای مطلوب به مرحله بعدی صعود کنیم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه بعلاوه پس از این ملاقات، در جلسه ای کوتاه با یحیی گل محمدی سرمربی و افشین پیروانی مدیر تیم شرکت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صدری در جمع پرسپولیسی ها: الان هیچ درآمدی نداریم؛ با این شرایط باید کار را جلو ببریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدری در جمع پرسپولیسی ها: الان هیچ درآمدی نداریم؛ با این شرایط باید کار را جلو ببریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید