سوال فلسفی علیرضا دبیر درباره خودکشی غلامرضا تختی

به گزارش آقای ابوالفضلی، علیرضا دبیر چندی پیش در گفت وگویی در پاسخ به سوالی در مورد شایعه کمرنگ شدن نام تختی در دوران مدیریت وی گفت: خدایا من را ببخش که این حرف را می زنم، اما مجبور شدم که بگویم، زمانی که در شورا بودم، مقبره تازه تختی را بازسازی کردم و همچنان مراسم های این دنیا پهلوان را برگزار می کنم. کدام کشتی گیر در ایران هست که تختی را دوست نداشته باشد. من هم کشتی گیر بودم و او را دوست دارم.

سوال فلسفی علیرضا دبیر درباره خودکشی غلامرضا تختی

وی با بیان اینکه تختی پدر من را سر کار گذاشت و نان را سر سفره ما آورد اضافه کرد: بعضی دیوانه بازی خود را به نام تختی می نویسند. من با نوع جشن تولد تختی مشکل دارم. آنان در پی القای تفکر خود به نام تختی بودند. من کاری کردم که در تولد تختی تمام ایران جشن می گیرند و این در قالب مسابقات تختی است. ما به همراه فرمانداری و سازمان ورزش سالگرد تختی را برگزار می کنیم.

رئیس فدراسیون کشتی با انتقاد از بعضی شایعات ادامه داد: طرف عشق خودکشی است و به تختی نسبت می دهد، اما نظر من این است که تختی خودکشی نکرد مگر می گردد یک نفر خودکشی کند و خدا به او اینقدر عزت داده باشد. سوال این است که چرا فیلم تختی نگرفت؟ چون در پی القای خودکشی تختی بود. پدرم همواره با تختی بود و خاطرات زیادی از او داشت. پدرم بچه راه آهن بود تختی بچه خانی آباد، پدرم عاشق وی و همواره در پی تختی بود. به این شایعات توجه نکنید.

منبع: فرارو

به "سوال فلسفی علیرضا دبیر درباره خودکشی غلامرضا تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوال فلسفی علیرضا دبیر درباره خودکشی غلامرضا تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید