خداحافظی زودهنگام نیمار با جام جهانی قطر

به گزارش آقای ابوالفضلی، خبرنگاران - با اتمام دور گروهی رقابت های جام جهانی 2022 قطر، همه منتظر بازگشت نیمار به میادین بودند اما اخبار چیز دیگری می گوید.

خداحافظی زودهنگام نیمار با جام جهانی قطر

به گزارش آقای ابوالفضلی، نیمار 30 ساله در جریان بازی اول مقابل صربستان به علت مصدومیت از ناحیه مچ پا تعویض شد. تیم پزشکی برزیل در ابتدا معتقد بود که پای او رگ به رگ شده و فقط بازیهای مرحله گروهی را از دست خواهد داد و به دور حذفی خواهد رسید.

برزیل بدون حضور نیمار عالی پیش رفت و با گل کاسمیرو به پیروزی 1-0 مقابل سوئیس رسید. اما شاید برزیلی ها باید به غیبت نیمار عادت نمایند زیرا به گزارش نشریه میرر ممکن است که نیمار دچار آسیب رباط پا شده باشد. به این معنی که مصدومیتش بدتر از چیزی است که فکر می کردند و می تواند حضور او در ادامه مسابقات را به خطر بیاندازد.

برزیل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این تورنمنت است و نیمار امیدوار بود با تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ برزیل در خاورمیانه تاریخ ساز گردد. او در حال حاضر با 75 گل در 122 بازی تنها دو گل از آمار پله کم دارد.

مصدومیت در جام جهانی برای نیمار چیز تازه ای نیست و در بیشتر تورنمنت های بزرگ بدشانسی می آورد. او در جام جهانی 2014 برای برزیل تاثیرگذار بود اما در مرحله یک چهارم نهایی کمرش آسیب دید و در شکست 7-1 مقابل آلمان حضور نداشت. چهار سال بعد، با عدم آمادگی جسمی وارد جام جهانی روسیه شد و نتوانست گلزنی کند و برزیل در یک چهارم نهایی به وسیله بلژیک حذف شد.

منبع: فرارو

به "خداحافظی زودهنگام نیمار با جام جهانی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی زودهنگام نیمار با جام جهانی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید