تغییرات تازه شرایط ورود به ایران در دوران کرونا

به گزارش آقای ابوالفضلی، محدودیت های کرونایی برای ورود پروازهای بین المللی به ایران تغییر کرد. میراکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور، در این باره گفت:

تغییرات تازه شرایط ورود به ایران در دوران کرونا

مسافران راهی به ایران تنها با داشتن گواهی واکسیناسیون می توانند وارد کشور شوند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد:از آنجایی که محدودیت ها و مقررات کرونایی برای پروازهای بین المللی در تمامی کشورها حذف شده است، مسافرانی که راهی ایران هستند می توانند براساس صد و دوازدهمین مصوبه ستاد ملی کرونا، تنها با داشتن گواهی دو دوز واکسیناسیون و تست منفی pcr وارد کشور شوند.

رضوی در ادامه تاکید داشت:

مسافران پروازهای بین المللی به مقصد ایران باید 72 ساعت قبل از پرواز، آزمایش pcr انجام دهند و نتیجه منفی تست کرونا خود را به زبان انگلیسی همراه داشته باشند. بعلاوه از زمان واکسیناسیون مسافران نباید بیشتر از 14 روز گذشته باشد.

وی اضافه کرد:

در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مقرر شد که سایت های صدور بلیط هواپیما به سامانه ایران من متصل باشند تا روی مسافران پروزاهای بین المللی در جهت مدیریت بیماری کرونا کنترل داشته باشند.

تمامی این تغییرات برای ورود مسافران به ایران در شرایطی است که تا چندی پیش تمامی مسافران هنگام ورود به ایران مورد غربالگری پزشکی قرار می گرفتند و قبل از ورود باید فرم خود اظهاری را تکمیل می کردند.

طاهره یلفانی

منبع: فلای تودی

به "تغییرات تازه شرایط ورود به ایران در دوران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات تازه شرایط ورود به ایران در دوران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید