تصاویر l کراس اوور مدرن هیوندای 600 میلیونی گزینه واردات می گردد؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، هیوندای کرتا یا همان ix 25 یکی از گزینه­های مناسب برای ورود به ایران با توجه به شرایط واردات است. گزینه ای که حدود 600 میلیون در بازار کره قیمت دارد و همه 85 مورد ویژگی واردات را احتمالا خواهد داشت. خودرویی که با قیمتی حدود 1 میلیارد تومان اگر به کشور وارد گردد ، گزینه ای خواهد بود تا دیگر خودروسازان و واردکنندگان با کاهش سود نجومی از خودروهای شان ریزش شدید در بازار خودرو را سبب شوند.

تصاویر l کراس اوور مدرن هیوندای 600 میلیونی گزینه واردات می گردد؟

به گزارش خبرگزاری آقای ابوالفضلی، طراحی خارجیِ این خودروی مالی، عجیب و پر از خطوط تند و تیز است. هیوندای سعی نموده که ظاهر کرتا به مانند خودروهای مالی دیگر خیلی ساده نباشد. در نمای جلویی، جلوپنجره کوچک در کنار چراغ های دوقسمتیِ متصل به هم، هماهنگی خوبی را ایجاد نموده است.

با وجود مالی بودن کرتا، نمای بغل آن ساده و درعین حال چشم نواز است.

طراحی قسمت عقبی خودرو مانند نمای جلویی ،عجیب و پر از خطوط تند و تیز است. چراغ خطی ترمز، در وسطِ قسمت عقب و بالای نوشته کرتا قرار گرفته است.

کابین خودرو ظاهری شبیه به هیوندای توسان تازه دارد. طراحی قسمت مرکزی داشبورد ساده و عمودی شکل است. فضای داخلی کرتا برای خانواده هایی با جمعیت کم می تواند مناسب باشد.

آپشنهایی که در نسخه فول 1.5 لیتری دیده میشود عبارتاند از: استارت دکمه ای، کروز کنترل، گرمکن صندلی های قسمت جلو، سقف پانوراما، سیستم کنترل پایداری، سیستم کمکی حرکت در سربالایی و ... .

پیشرانه ای که با توجه به قیمت، مناسب ورود به ایران است ،پیشرانه 1.5 لیتری 4 سیلندر می باشد که قادر است 113 اسب بخار قدرت و 144 نیوتون متر گشتاور فراوری کند.

این خودروی دیفرانسیل جلو مجهز به گیربکس CVT است. شتاب صفرتاصد این خودرو حدود 12 ثانیه است.

حدود قیمتی کرتا از 17.800 تا 21.060 یورو میباشد.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "تصاویر l کراس اوور مدرن هیوندای 600 میلیونی گزینه واردات می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر l کراس اوور مدرن هیوندای 600 میلیونی گزینه واردات می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید