تجلیل از 180 بانوی خادم افتخاری از سراسر کشور در حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش آقای ابوالفضلی، همزمان با سالروز ورود بانوی کرامت به قم، 180 بانوی خادم افتخاری حرم مطهر از 31 استان مختلف کشور تجلیل شدند.

تجلیل از 180 بانوی خادم افتخاری از سراسر کشور در حرم حضرت معصومه(س)

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت معصومه(س)، ویژه برنامه همسفر با کریمه همزمان با سالروز ورود حضرت معصومه سلام الله علیها به شهر قم با حضور خدام افتخاری خواهر در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها آستان مقدس بانوی کرامت برگزار گردید.

در این ویژه برنامه حدود 200 نفر از خدام افتخاری خواهر فعال در بخش انتظامات و اداره رواق خواهران استان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها حضور داشتند.

تجلیل از خدام افتخاری خواهر که از 31 استان مختلف کشور به صورت افتخاری در آستان مقدس بانوی کرامت مشغول خدمت هستند از اهداف برگزاری این ویژه برنامه جشن بود.

خدام افتخاری شرکت کننده در این برنامه از 31 استان کشور از جمله استان های خراسان، اصفهان، تهران، خوزستان،خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و استان های مرکزی، جنوب و غرب کشور بودند که با وجود دوری راستا و بُعد مسافت هر ماه به مدت 4 ساعت در استان مقدس بانوی کرامت مشغول خدمت افتخاری هستند و بُعد مسافت و دوری راه نتوانسته مانع خدمت افتخاری این بانوان در آستان مقدس بانوی کرامت گردد.

این بانوان عشق و ارادت به حضرت معصومه سلام الله علیها و افتخار خدمت به حرم اهل بیت را از مهم ترین دلایل تحمل سختی، بُعد مسافت و دوری راه عنوان کردند که موجب شده آنها به عشق خدمت به زائران و مجاوران آستان مقدس بانوی کرامت و اهل بیت هر ماه سختی راه را به شیرینی به جان خریده و برای شیفت خدمت افتخاری خود در شهر قم و در آستان ملک پاسبان بانوی کرامت حاضر شوند.

این بانوان پس از برگزاری ویژه برنامه به صورت جمعی برای زیارت به ضریح بانوی کرامت مشرف شده و پس از آن برای خدمت در محل شیفت افتخاری خود حاضر شدند.

در این ویژه برنامه با اهدای گل و بسته های تبرکی از خادمان تجلیل شد.

آقای ابوالفضلی قم قم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تجلیل از 180 بانوی خادم افتخاری از سراسر کشور در حرم حضرت معصومه(س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از 180 بانوی خادم افتخاری از سراسر کشور در حرم حضرت معصومه(س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید