برترین رستوران های کرج کدامند؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، کرج، شاهراه ارتباطی ما با جاده چالوس است. و برای همین هم رستوران های زیادی در محدوده این شهر و ابتدای جاده چالوس قرار گرفته که جزو برترین رستوران های کرج هستند. اما داخل شهر هم انتخاب های زیادی برای رفتن هست.

برترین رستوران های کرج کدامند؟

رستوران ارکیده

رستوران ارکیده جز جاده چالوس، شعبه های دیگری هم در منطقه ها مختلف دارد. این رستوران برای آنهایی که می خواهند در جایی خوش آب و هوا و کنار رودخانه غذا بخورند، انتخاب خوبی ست. اگرچه این رستوران دو رستوران سرپوشیده هم دارد. باقالی پلو با گوشت گردن، کباب ترش و ماهی قزل آلا و کباب، از جمله غذاهای مورد تایید این رستوران برای مشتری هاست. قیمت های رستوران ارکیده کمی بالاست.

آدرس: کیلومتر 12 جاده چالوس

کافه رستوران دارچین

کافه های کرج از رستوران هایش پرطرفدارترند و کافه رستوران دارچین هم یکی از آنهاست. تراس بزرگ رستوران، گالری ای که بعضی وقت ها به نمایش کارهای هنری اختصاص دارد و صبحانه و پاستاهای این کافه رستوران باعث مقبولیتش شده است. پاستا بیکن، سالاد سزار و چیزکیک اینجا به خوب بودن معروفند.

آدرس: جهانشهر، خیابان هلال احمر

برترین رستوران های جاده چالوس

کافه رستوران وینتیج

فضای محبت آمیز و خودمانی این نظری ست که بیشتری ها در خصوص کافه رستوران وینتیج می دهند. این کافه رستوران فضای بزرگی دارد و به استیک ها و ساندویچ های بیف اش معروف است. ضمن اینکه سوپ سبزیجات، سوپ قارچ، سالاد گرین و سیب اینجا هم می تواند انتخاب گیاه خواران باشد. این کافه رستوران صبحانه هم سرو می نماید.

آدرس: مهرشهر، خیابان 114 غربی، نبش پیچک 1

رستوران چنین

رستوران چنین هم که به تازگی در جهانشهر کرج افتتاح شده از برترین رستوران های کرج است. این رستوران هم مثل رستوران وینتیج به فضای محبت آمیز و غذاهای خاصش معروف است. در اینجا غذاهای ایرانی با تزئینات به روز و مدرنی سرو می گردد و وجه تمایزش با رستوران های دیگر هم همین است.

جز غذاهای ایرانی، غذاهای تازه دیگری هم مثل چیکن رپ و اوسو بوکو برای آنهایی که در پی خوردن غذایی با طعم تازهند، در منو وجود دارد. ماهیچه، شنیسل، مینی همبرگر و ماهی شکم پر، از غذاهای محبوب این رستورانند.

آدرس: جهانشهر، خیابان استاندارى، روبروی کوچه زُهـره

رستوران میرزایی

اگر اول های جاده چالوس بودید و خواستید در جایی غذای خوب بخورید رستوران میرزایی انتخاب خوبی است. این رستوران که هم تخت هایی کنار رودخانه دارد و هم فضایی دنج در داخل، منوی غذای متنوعی دارد. برترین چلوکباب ها و غذاهای اصیل ایرانی و جگر را می توان در این رستوران خورد. رستوران میرزایی سفره خانه ای سنتی در طبقه وسط هم دارد. قیمت ها در این رستوران کمی بالاست.

آدرس: کیلومتر 9 جاده چالوس، بعد از وینه و قبل از سد کرج

رستوران گریل کاسا

رستوران گریل کاسا هم در منطقه جهانشهر قرار گرفته و از آن رستوران هایی ست که منویشان پر از نام های عجیب و غریب است. کاسا برگر، کاساویچ استیک، لیسیرو، کاساناس و عالیجناب، بعضی از غذاهای منو را تشکیل می دهند. سوپ و سیب زمینی، استیک و مرغ گریل شده رستوران گریل کاسا باب طبع خیلی ها بوده.

آدرس: جهانشهر، بلوار مولانا، نبش خیابان کسری

منبع: اسنپ تریپ

به "برترین رستوران های کرج کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رستوران های کرج کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید