با این دمنوش به آرامش می رسید

به گزارش آقای ابوالفضلی، خبرنگاران : دمنوش آرامبخش را در خانه می توانید تهیه کنید.

با این دمنوش به آرامش می رسید

دمنوش آرامبخش برای روح و روان بسیار مفید است.

به گزارش آقای ابوالفضلی، اگر شب ها برای خوابیدن با مشکل روبرو هستید، می توانید با تهیه یک دمنوش آرامبخش به خوابی راحت دست پیدا کنید. نحوه درست کردن یک دمنوش آرامبخش در برنامه سیمای خانواده آموزش داده شده است.

طرز تهیه دمنوش آرامبخش

در این دمنوش از اسطوخودوس، سنبل الطیب و گل گاوزبان استفاده شده است. اسطوخودوس در طب سنتی به معنای جاروی مغز است چراکه مواد زاید را از مغز پاک می نماید. البته این دمنوش ترکیبی باید طبق اعلام پزشک مصرف گردد. خانم های باردار و شیرده و بعلاوه افراد دیابتی و درگیر فشار خون باید حتما زیر نظر متخصص از این دمنوش استفاده نمایند.

پس گیاهان دارویی نمی توان سر خود به هر مقدار که می خواهیم مصرف کرد. از این دمنوش آرامبخش در حد یکی، دو شب می توان استفاده کرد.

دمنوش خواب آور طبیعی

از هرکدام از گیاهان گفته شده به مقدار یک قاشق چای خوری برای هر نفر در کتری که در آن آب جوش ریخته ایم و زیر آن وارمر واقع شده است ریخته و مقداری لیموعمانی برای تعادل مزاج به آن می افزاییم. بعلاوه نبات هم افزوده و می گذاریم دم بکشد. باید هریک از این گیاهان را با دست که خوب شسته ایم خرد کینم و در کتری بریزیم.

این دمنوش خواب آور طبیعی است. افرادی که داروهای خواب آور مانند لورازپام، دیازپام و .. مصرف می نمایند حتما زیر نظر پزشک از این دمنوش استفاده نمایند.

منبع: رکنا

به "با این دمنوش به آرامش می رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این دمنوش به آرامش می رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید