این دانشجوی 18 ساله با هوش مصنوعی 19 شخصیت سیمپسون ها را به صورت شخصیت های واقعی درآورد!

به گزارش آقای ابوالفضلی، برودی هالبروک دست به کار جالبی زده و جان تازه ای به شخصیت های محبوب سریال سیمپسون ها داده است. او در این مورد نوشته:

این دانشجوی 18 ساله با هوش مصنوعی 19 شخصیت سیمپسون ها را به صورت شخصیت های واقعی درآورد!

من از Midjourney برای تبدیل شخصیت های مورد علاقه ان از انیمیشن ها به قالب انسان استفاده کردم. البته بعضی از اعضای خانواده و شهر به علت مشکلاتی که در فراوری آن ها با دقت بالا وجود داشت، در اینجا وجود ندارند.

او از نسخه پنجم Midjourney استفاده نموده است.

من یک دانشجوی 18 ساله هستم که در انگلستان زندگی می کنم. من از دیدنی سیمپسون ها لذت می برم و تقریباً تمام قسمت ها را دیدن نموده ام.

من از زمان استفاده از Midjourney Sunset از نسخه 2 تا نسخه فعلی 5 از آن استفاده می کنم. با ارسال تصاویر در اینستاگرام، حس لذت خودم را از کار با هوش مصنوعی به اشترام می گذارم. من در حین دیدنی سیمپسون ها به ایده خلق این پرتره ها رسیدم زیرا احساس می کردم ترکیب دو مورد از علایقم ایده جالبی است.

از بین همه پرتره هایی که من بیشتر از همه بابت ساختن نسخه انسانی متعجب یا مسرور شده ام، ند فلندرز یا رالف ویگوم را انتخاب می کنم.

سخت ترین شخصیت برای خلق کردن و شخصاً کمتر مورد علاقه من، رئیس ویگوم است، زیرا هوش مصنوعی نتوانست مو های آبی نمادین و بینی شبیه پوزه خوک را ایجاد کند.

در آینده، ممکن است روی انیمیشن های دیگری مانند Futurama، King of the Hill یا Family Guy کار کنم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن آن ها هستم!

کار های بیشتر او را می توانید در اینستاگرام او ببینید.

منبع: یک پزشک

به "این دانشجوی 18 ساله با هوش مصنوعی 19 شخصیت سیمپسون ها را به صورت شخصیت های واقعی درآورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دانشجوی 18 ساله با هوش مصنوعی 19 شخصیت سیمپسون ها را به صورت شخصیت های واقعی درآورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید