اپل بزرگترین برند گوشی هوشمند در چین شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، تحقیقات نو نشان می دهد که در ماه اکتبر سال 2021، فروش آیفون 46 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در چین رشد داشته است و آن را به بزرگترین فراوری کننده گوشی های هوشمند در این کشور تبدیل نموده است.

اپل بزرگترین برند گوشی هوشمند در چین شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از اپل اینسایدر، با توجه به گزارش قبلی مبنی بر اینکه اپل بر سود جهانی گوشی های هوشمند تسلط یافته است و می تواند همین کار را در اروپا نیز انجام دهد، Counterpoint Research می گوید که آیفون 13 در چین تسلط داشته است.

تحلیلگران شرکت تحقیقاتی می گویند که فروش آیفون 13 حدود 46 درصد رشد داشته است، در حالی که کل بازار گوشی های هوشمند چین در اکتبر 2021 تنها 2 درصد رشد داشته است. تارون پاتاک، مدیر تحقیقات، می گوید: اگر کمبودها، به ویژه برای نسخه های Pro، اپل نبود، می توانست سود بیشتری کسب کند. اما با این وجود، اپل زنجیره تأمین خود را بهتر از سایر OEM ها مدیریت می نماید.

به طور کلی، بازار چین در طول سال کند بوده و رشد اپل یک نشانه مثبت است. تحلیلگر ارشد وارون میشرا، گفت:این موضوع نشان می دهد که کاربران چینی گوشی های هوشمند به سرعت در حال بلوغ هستند و در پی خرید دستگاه های پیشرفته تر هستند که می تواند یک فرصت خوب برای برند ها باشند.

میشرا ادامه داد: زنجیره تأمین بعلاوه در میان کمبودها، دستگاه های با سود بالاتر و بالاتر را در اولویت قرار داده است.

منبع: انتخاب

به "اپل بزرگترین برند گوشی هوشمند در چین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل بزرگترین برند گوشی هوشمند در چین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید