اعضای کتابخانه های زنجان بدهی خود را آنلاین تسویه می نمایند

به گزارش آقای ابوالفضلی، حسین رحمانی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان گفت: در راستای تسهیل امور مربوط به اعضای کتابخانه های عمومی پرداخت بدهی به صورت آنلاین انجام می گردد.

اعضای کتابخانه های زنجان بدهی خود را آنلاین تسویه می نمایند

وی با اشاره به اینکه در این روش اعضا با کلیک بر روی لینک پرداخت بدهی خود را تسویه می نمایند، افزود: در این روش پرداخت نیازی به مراجعه حضوری اعضا نیست.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان دارای 100 باب کتابخانه عمومی است، گفت: امکان اجرای این طرح در همه کتابخانه ها فراهم شده است.

رحمانی زاده در ادامه به بعضی از برنامه های فرهنگی ویژه تابستان کتابخانه های عمومی اشاره نمود و اضافه نمود: یکی از برنامه های جالب توجهی که مورد استقبال هم واقع شده، برگزاری کارگاه آموزشی ریاضیات است.

وی توضیح داد: در این کارگاه آموزشی فنون مربوط به حل مسائل ریاضی به اعضای کودک و نوجوان آموزش داده می گردد.

معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان بعلاوه از برگزاری سلسله جلسات توانمندسازی نوجوانان اطلاع داد و گفت: این دوره نیز در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و رفتارهای پرخطر برگزار می گردد.

رحمانی زاده افزود: مسئولیت پذیری، تصمیم گیری، مزایای کارگروهی، خودآگاهی، مطالبه گری، توانمنمدسازی نوجوانان در زمینه شیوه های همیاری اجتماعی، افزایش مشارکت اجتماعی از جمله مسائل آموزشی در سلسله جلسات توانمندسازی نوجوانان است.

وی با اشاره به اینکه این جلسات به صورت رایگان برگزار شده و حضور عموم در آن آزاد است، افزود: با توجه به مباحث مطرح شده در این جلسات نوجوانان 13 تا 17 ساله می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "اعضای کتابخانه های زنجان بدهی خود را آنلاین تسویه می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای کتابخانه های زنجان بدهی خود را آنلاین تسویه می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید