یک پیش بینی عجیب درباره دیدار پرسپولس - استقلال، گل اول را پرسپولیس می خورد

به گزارش آقای ابوالفضلی، مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است داربی پیش رو حتماً پنالتی خواهد داشت.

یک پیش بینی عجیب درباره دیدار پرسپولس - استقلال، گل اول را پرسپولیس می خورد

به گزارش گروه ورزشی آقای ابوالفضلی، مرتضی فنونی زاده درباره دیدار پرسپولیس برابر استقلال اظهار کرد: پرسپولیس و استقلال در آسیا صدرنشین گروه خود شدند اما پرسپولیس با صلابیت بیشتری صدرنشین شد. به دو تیم و همینطور تراکتور تبریک می گویم که کننده ایران بودند. درباره دربی فکر می کنم بازی جذابی خواهیم دید چون جایگاه تیم ها در جدول در این بازی تاثیر ندارد و دو تیم برای برد وارد زمین می شوند.

وی افزود: دو تیم بازیکنان بسیار خوبی دارند. در خط دفاع مدافعان استقلال جوان هستند و این نقطه محل ضعف استقلال است. من جای فرهاد مجیدی باشم در خط دفاع به دانشگر بازی می دهم که یک مدافع مطمئن است. در مقابل پرسپولیس بازیکنان مطمئن و خوبی در خط دفاع دارد. من فکر می کنم گل محمدی سعید آقایی را در پست دفاع چپ بازی بدهد و وحید امیری را یک خط به جلو بیاورد. در خط هافبک دو تیم باید تمرکز بالایی داشته باشند چون تمام جریان بازی در این خط خواهد بود. دو تیم با سیستیم بازی می کنند که تقابل در خط هافبک خواهد بود. من فکر می کنم کمال کامیابی نیا در خط هافبک دفاعی برای پرسپولیس بازی کند و از میان نوراللهی و سرلک هم یک نفر در کنار او قرار بگیرند. وحید امیری هم در سمت راست و ترابی در سمت چپ بازی خواهند کرد. در ادامه حمله عیسی آل کثیر و مغانلو حضور خواهند داشت. با این حال با جرات می گویم مهاجمان حریف زهردارتر خواهند بود. هم دیاباته و هم ارسلان مطهری و قایدی کفه ترازو را به سمت استقلال می برد اما پرسپولیس در خط هافبک نفرات بهتری دارد.

او همچنین گفت: با توجه به اینکه دو تیم مهاجمان خوبی دارند، بازی قطعا پنالتی خواهد داشت. آقای اکبریان که اولین دربی خود را قضاوت می کند باید دقت لازم را داشته باشد و با سوت های خود بازی را خراب نکند.

فنونی زاده در ادامه گفت: امیدوارم در این بازی استقلال پیروز نباشد اما در سایر بازی ها استقلال پیروز عمل کند و حداقل سهیمه آسیا را بگیرد. این تیم که نمی تواند جام بگیرد اما تلاش کند برای هوادارانش سهمیه آسیایی بگیرد.

او درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی هم گفت: بازی دو بر یک به سود پرسپولیس می شود. پرسپولیس گل اول را می خورد اما دو گل دیگر می زند و بازی را می برد. یکی از گل ها را مدافعان می زنند و یکی از گل ها را هم نوراللهی می زند.

ایسنا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یک پیش بینی عجیب درباره دیدار پرسپولس - استقلال، گل اول را پرسپولیس می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک پیش بینی عجیب درباره دیدار پرسپولس - استقلال، گل اول را پرسپولیس می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید