پرچمدار سامسونگ یا آیفون، کدام یک مقاوم تر است؟

به گزارش آقای ابوالفضلی، دیجیاتو نوشت: گلکسی S23 اولترا به گوریلا گلس ویکتوس 2 مجهز شده است و آیفون 14 پرو مکس سرامیک شیلد دارد، اما کدام مقاوم تر است؟

پرچمدار سامسونگ یا آیفون، کدام یک مقاوم تر است؟

گلکسی S23 اولترا به مقاوم ترین شیشه محافظ کورنینگ یعنی گوریلا گلس ویکتوس 2 مجهز شده است، اما این پرچمدار در برابر سرامیک شیلد آیفون 14 پرو مکس چه عملکردی از خودش نشان می دهد؟ برای اطلاع از این موضوع باید به سراغ تست سقوط این گوشی های هوشمند برویم.

همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید، اولین مرحله تست سقوط مربوط به سقوط از سمت پشت دستگاه ها می گردد. این دستگاه ها روی بتن سقوط می نمایند و گوشی سامسونگ تنها کمی آسیب می بیند. درحقیقت گوشه پایینی دستگاه ترک می خورد، درحالی که پنل پشتی آیفون 14 پرو مکس می شکند. در این مرحله از تست، گلکسی S23 اولترا برنده می گردد.

در مرحله دوم تست، گوشی ها از روی لبه روی بتن سقوط می نمایند. از آنجایی که گلکسی اس 23 اولترا لبه های تیز دارد، گوریلا گلس ویکتوس 2 آسیب بیشتری می بیند. در مقابل آیفون 14 پرو مکس به خاطر لبه های گرد، سالم تر باقی می ماند.

در مرحله بعدی هر دو گوشی از سمت نمایشگر روی بتن سقوط می نمایند که نمایشگر هر دو دستگاه آسیب می بیند. آیفون 14 پرو در بخش بالایی نمایشگر ترک می خورد، درحالی که ترک خوردن گلکسی S23 اولترا مربوط به گوشه های نمایشگر می گردد. بااین حال هردو گوشی عملکرد خود را حفظ می نمایند.

درنهایت این دو گوشی هوشمند از سمت نمایشگر روی صفحه فولادی سقوط می نمایند. در این مرحله هم هر دو گوشی عملکردشان را حفظ می نمایند، اما پنل پشتی آیفون 14 پرو مکس به طور کامل می شکند. در سرانجام گلکسی S23 اولترا با اختلاف اندک، برنده این تست سقوط می گردد.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "پرچمدار سامسونگ یا آیفون، کدام یک مقاوم تر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرچمدار سامسونگ یا آیفون، کدام یک مقاوم تر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید