ملیکا زارعی به کرونا مبتلا شد

به گزارش آقای ابوالفضلی، ملیکا زارعی از ابتلای خود به کرونا خبرداد و بیان نمود: با وجود رعایت پروتکل ها ناباورانه مبتلا شدم، در دنیای عجیب و پر از ترس کرونا رفتم! قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود، اما سعی میکنم با قدرت عبور کنم.

ملیکا زارعی به کرونا مبتلا شد

به گزارش ایسنا، این مجری تلویزیون درباره غیبت این روزهایش و گذر از روز های ابتلایش به کرونا توضیحاتی را اسم کرد و در بخشی از اظهاراتش در صفحه شخصی اش این چنین آورده است:

با وجود رعایت پروتکل ناباورانه مبتلا شدم رفتم در دنیای عجیب و پر از ترس کرونا …. آخ که نگم براتون دلتااااا هیچ وقت فکر نمی کردم اون موقع ها که ریاضی حل می کردم Δδ دلتا قرار است با من چه کند.

امروز پانزدهمین روزم رو میگذرونم نبرد صبح تا شب و شب تا صبح و لحظه های سختی که فقط خدا میدونه و خود کرونا دلتا و خودم و مدافعین سلامت که من اعتقاد دارم باید بگیم فرشتگان روی زمین هستند، قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود، اما سعی می کنم با قدرت عبور کنم. شاید در آینده نزدیک که به امید خدا از این بیماری سخت یا بهتر بگم آزمایش سخت عبور کردم، حرف های زیادی براتون داشته باشم.

این مجری برنامه های کودک سپس یادآور شده است: باور کنید تا قبل از این بیماری نمی توانستم درک کنم که پزشکان و پرستاران این روز ها در چه شرایط سخت و عجیبی دارن روز ها و شب های پر التهاب و سخت رو می گذرانند.

منبع: فرارو

به "ملیکا زارعی به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملیکا زارعی به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید