صعود 2 بانوی تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رقابت های عربستان

به گزارش آقای ابوالفضلی، در جریان دومین روز از رقابت های تکواندوی آزاد بانوان در ریاض مرکز عربستان، زهرا شیدایی در 57- و ملیکا میرحسینی در وزن 73- کیلوگرم با فزونی مقابل رقبایشان راهی مرحله نیمه نهایی شدند و تا اینجای کار مدال برنز خود را قطعی کردند، اما ناهید کیانی دیگر نماینده ایران در وزن 57- کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفت.

صعود 2 بانوی تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رقابت های عربستان

به گزارش ایسنا، در وزن 57- کیلوگرم، زهرا شیدایی در مبارزه نخست برابر النا میرونیوک دارنده مدال طلای اروپا از روسیه با نتیجه 12 بر 9 صاحب فزونی شد و در دومین مبارزه نیز مقابل نیکیتا گلاسنوویچ دارنده مدال برنز جهان 2017 از کرواسی پس از تساوی 7 بر 7 در راند طلایی به فزونی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. شیدایی در ادامه نیز مقابل النا کریویچنکو از روسیه 12 بر 3 پیروز شد و ضمن قطعی کردن مدال برنز، به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

ناهید کیانی دیگر نماینده تکواندوی بانوان ایران در این وزن نیز در دور نخست برابر گیادا الهلوانی دارنده مدال برنز اروپا از ایتالیا با نتیجه 12 بر 5 پیروز شد، اما در دومین مبارزه مقابل نادا لارج دارنده مدال طلای آفریقا از مراکش با نتیجه 18 بر 8 باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 73- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در دور نخست مقابل راما اوبوالروب از اردن به فزونی 13 بر 8 رسید. وی در دومین مبارزه نیز برابر کانسل دنیز نایب قهرمان آسیا و بازی های آسیایی از قزاقستان 13 بر 9 پیروز شد و وی نیز ضمن قطعی کردن کسب مدال برنز، به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

منبع: فرارو

به "صعود 2 بانوی تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رقابت های عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 2 بانوی تکواندوکار ایران به نیمه نهایی رقابت های عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید