شوک به استقلال جواب مثبت داد، فکری در شرایط سخت قبول مسئولیت کرد

به گزارش آقای ابوالفضلی، حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر فولاد خوزستان از هفته هفدهم لیگ برتر گفت: استقلال روزهای بحرانی را سپری کرد، این تیم نتوانست با محمود فکری تا پایان لیگ ادامه دهد و پس از شکست برابر سپاهان و تساوی برابر مس رفسنجان، کادر فنی استقلال و مدیران این باشگاه به این نتیجه رسیدند که کار را با یکدیگر پایان دهند.

شوک به استقلال جواب مثبت داد، فکری در شرایط سخت قبول مسئولیت کرد

وی تأکید کرد: محمود فکری در طول حضورش به عنوان سرمربی عملکرد نسبتاً خوبی داشت و تلاش زیادی کرد که بتواند با همراهی استقلال، به آنچه مورد نظرش بود، دست یابد اما با توجه به نتایجی که در دو هفته اخیر گرفت و فشاری که هواداران برای برکناری او داشتند، مدیران باشگاه به این نتیجه رسیدند که باید تغییراتی را در کادر فنی به وجود بیاورند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: چند گزینه برای هدایت آبی پوشان وجود داشت اما با توجه به شناخت مجیدی از استقلال و مدت زمان کوتاهی که از این تیم جدا شده بود، با توافق به وجود آمده بین او و مدیران باشگاه، مجیدی بار دیگر هدایت استقلال را بر عهده گرفت و توانست پس از 48 ساعت حضور در استقلال، تیمش را برابر فولاد خوزستان به میدان بفرستد و در خاتمه یک برد حساس را کسب کند.

فرزامی افزود: شوکی که به استقلال وارد شد، مثبت بود و آبی پوشان توانستند در یک بازی نسبتاً خوب، نتیجه قابل قبولی کسب کنند. اگرچه استقلال از رده سوم تکان نخورد اما با توجه به تساوی پرسپولیس برابر نفت آبادان و پیروزی سپاهان برابر آلومینیوم اراک و هم امتیاز شدن دو تیم بالای جدول، مجیدی و یارانش توانستند فاصله امتیازات خود را با این دو تیم کم کرده و به آینده امید بیشتری داشته باشند.

وی گفت: امیدوارم این فرایند موفقیت در ادامه فصل هم تداوم داشته باشد ضمن اینکه همه موظف هستیم از کادر فنی جدید و همکارانش حمایت کرده تا استقلال بتواند در هفته های آینده هم به نتایج مطلوب دست پیدا کند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: نباید از زحمات فکری و همکارانش به راحتی بگذریم، او در شرایط سخت استقلال را تحویل گرفت؛ شاید اگر در دو بازی اخیر، نتیجه قابل قبولی را کسب می کرد، هنوز هم سرمربی آبی پوشان می ماند. به هر حال او برای موفقیت استقلال تلاش کرد اما شرایط به گونه ای شد که نتواند کارش را با آبی پوشان ادامه دهد.

فرزامی بیان کرد: تقابل نکونام و مجیدی جذاب بود، دو بازیکنی که با یکدیگر در قهرمانی استقلال سهیم بودند، رودرروی یکدیگر قرار گرفتند و این موضوع که مربیان جوان در لیگ برتر حضور پررنگی دارند، نوید روزهای خوبی برای فوتبال ایران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شوک به استقلال جواب مثبت داد، فکری در شرایط سخت قبول مسئولیت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به استقلال جواب مثبت داد، فکری در شرایط سخت قبول مسئولیت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید