سرگردانی 12 ساعته مسافران یک سفر خارجی در فرودگاه امام ، انتقاد تند مسافران ؛ کسی جرأت برخورد با این ایرلاین را ندارد!

به گزارش آقای ابوالفضلی، در حالی قرار بود پرواز تهران-نجف هواپیمایی آتا ساعت 8:30 دقیقه امروز انجام گردد که مسافران این پرواز در فرودگاه امام سرگردان شده اند.

سرگردانی 12 ساعته مسافران یک سفر خارجی در فرودگاه امام ، انتقاد تند مسافران ؛ کسی جرأت برخورد با این ایرلاین را ندارد!

به گزارش آقای ابوالفضلی، یکی از مسافران پرواز تهران-نجف هواپیمایی آتا با اشاره به بی احترامی این شرکت به زائران عتبات عالیات، اظهار کرد: شب گذشته هواپیمایی آتا با ارسال پیامک به مسافران تهران-نجف اعلام کردند ساعت 04:30 دقیقه بامداد برای انجام پرواز در فرودگاه امام حضور رشته باشند.

وی ادامه داد: بعضی از مسافران این پرواز از اطراف تهران از جمله قم و حتی اصفهان به فرودگاه امام آمدند و کل مسافران ساعت 4:30 دقیقه در ترمینال سلام حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به اعلام قبلی قرار بود پرواز مذکور ساعت 8:30 دقیقه صبح انجام گردد، اما قبل از ساعت مذکور اعلام شد به علت مسائل و نقص فنی هواپیما پرواز ساعت 13:30 انجام خواهد شد.

وی توضیح داد: با توجه به اینکه فرصت برای رفتن و برگشتن نبود، همه مسافران در فرودگاه ماندند. در این مدت نیز نه پذیرایی از آنها صورت گرفت و نه اینکه مدیران آتا از زائران عذرخواهی کردند.

وی بیان نمود: حدود ساعت 12 ظهر بود که اعلام شد پرواز در ساعت 13:30 دقیقه نیز انجام نمی گردد و به ساعت 15 موکول شد. بر این اساس بود که کارت پرواز مسافران بعد از 10 ساعت صادر شد و آنها داخل سالن ترانزیت شدند. این در حالی بود که دقایقی قبل اعلام شد پرواز ساعت 17:15 انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بعضی کارکنان فرودگاه می گویند هواپیمایی آتا ارتباطات قوی دارد و کسی جرات مقابله با آن ندارد، افزود:با آنالیز انجام شده به وسیله مسافران و گواه بسیاری از مسافران حاضر در فرودگاه، شرکت هواپیمایی آتا مشهور به تاخیر است.

وی با بیان اینکه زائزان پرواز هواپیمایی آتا در شرایط خیلی بدی به سر می برند، گفت:همراه تعدادی از مسافران نوزاد و کودک است که در شرایط بسیار بغرنجی به سر می برند.

وی با انتقاد از عدم جوابگویی هواپیمایی آتا، گفت: این شرکت باید جوابگوی مسافران باشد، 200 زائر بلاتکلیف در فرودگاه امام نشسته اند. معین نیست سازمان هواپیمایی کشوری نیز چه می نماید و چرا نظارت درستی بر ایرلاین ها ندارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرگردانی 12 ساعته مسافران یک سفر خارجی در فرودگاه امام ، انتقاد تند مسافران ؛ کسی جرأت برخورد با این ایرلاین را ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرگردانی 12 ساعته مسافران یک سفر خارجی در فرودگاه امام ، انتقاد تند مسافران ؛ کسی جرأت برخورد با این ایرلاین را ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید