سایت فروش خودرو های وارداتی باز شد، ثبت نام تا 9 فروردین 1402 ادامه دارد

به گزارش آقای ابوالفضلی، مدیر طرح واردات خودرو گفت: سامانه عرضه خودروهای وارداتی باز شد و ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط به مدت 10 روز ادامه دارد.

سایت فروش خودرو های وارداتی باز شد، ثبت نام تا 9 فروردین 1402 ادامه دارد

هدی ضیغمی در گفت وگو با فارس، گفت: سامانه عرضه خودروهای وارداتی به آدرس saleauto.ir اکنون باز شده و متقاضیان خرید خودرو که شرایط لازم برای ثبت نام خرید خودروهای وارداتی را اخذ نموده اند می توانند با ورود به سامانه مذکور، نسبت به ثبت نام و انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه در این دوره دو مدل چانگان، چانگان CS35 Plus تیپ 2 و تیپ 3 عرضه می گردد، اضافه کرد: در فرآیند تخصیص خودرو متقاضیان می توانند دو اولویت را انتخاب نمایند.

مدیر طرح وارداتی خودروی وزارت صمت با بیان اینکه افراد از امروز به مدت 10 روز می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام نمایند، گفت: متقاضیان با ورود به سایت می توانند ثبت نام خود را انجام دهند و افرادی که نمی توانند وارد سایت شوند، گزینه فراموشی رمز را بزنند تا رمز عبور برای آنها ارسال گردد.

ضیغمی بیان داشت: زمان ثبت درخواست تاثیری در اولویت تخصیص خودرو ندارد.

به گفته ضیغمی از میان 120 هزار ثبت نام نماینده برای خرید خودروهای وارداتی 34 هزار نفر شرایط لازم را برای خرید خودروی وارداتی اخذ نموده اند.

وی گفت: در این دوره 1108 خودرو چانگان به متقاضیان عرضه می گردد.

مدیر طرح واردات خودرو وزارت صمت بیان داشت: در این دوره 240 دستگاه چانگان تیپ 2 با زمان تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می گردد که قیمت علی الحساب درب خروج کارخانه این نوع خودرو 850 میلیون تومان است.

ضیغمی بیان داشت: بعلاوه در این دوره 868 دستگاه چانگان تیپ 3 با زمان تحویل حداکثر سه ماه عرضه می گردد که قیمت علی الحساب درب خروج گمرک این خودرو 900 میلیون تومان است.

به گزارش فارس، در این دوره عرضه خودرو به وسیله شرکت سایپا عرضه می گردد و قیمت نهایی خودروها مطابق رویه های جاری پس از ارسال دعوتنامه و با احتساب همه هزینه های قطعی واردات، مالیات بر ارزش اضافه کرده، هزینه شماره گذاری، اسقاط خودرو، بیمه شخص ثالث ،کرایه حمل و سایر عوارض قانونی معین خواهد شد.

ثبت نام پس از عقد قرارداد متقاضی با شرکت واردنماینده و تسویه حساب، قطعی خواهد شد.

انتخاب رنگ خودرو بر اساس اولویت فرد متقاضی در سامانه است. در صورتی که متقاضی با اولویت بالاتر خودرو عرضه شده را انتخاب نکند، اولویت وی حفظ خواهد شد.

بعلاوه متقاضیان می توانند در زمان تخصیص خودرو در سامانه نسبت به انصراف از انتخاب خودرو (بدون جریمه) اقدام نمایند. انصراف از خرید خودرو پس از عقد قرارداد با شرکت واردنماینده مشمول جریمه(مطابق قانون) و از بین رفتن اولویت تخصیص خودرو خواهد شد.

منبع: فرارو

به "سایت فروش خودرو های وارداتی باز شد، ثبت نام تا 9 فروردین 1402 ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت فروش خودرو های وارداتی باز شد، ثبت نام تا 9 فروردین 1402 ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید