زیبایی های پنج گانه دنیا را از نزدیک ببینید !

به گزارش آقای ابوالفضلی، اگر جزو آن دسته افرادی هستید که از تماشا زیبایی های طبیعت به وجد می آیند. شاید بهتر باشد چک لیستی از زیباترین منطقه ها دنیا تهیه کنید و به عنوان مقاصد آینده تور مسافرتی خود در هر تعطیلات به آن رجوع نمائید. چک لیستی از زیبایی های پنج گانه دنیا، منطقه های که با تماشا آنها نفستان از شوق بند می آید و برای دقایق بسیار تنها به چشم انداز روبرو خیره خواهید ماند. در ادامه پنج بهشت گمشده روی زمین را معرفی خواهیم کرد، به همراه عکس هایی زیبا و تماشای، بنابراین با ما همراه باشید با معرفی زیبایی های دنیا و زیبایی های پنج گانه دنیا...

زیبایی های پنج گانه دنیا را از نزدیک ببینید !

آبشار Seljalandsfoss ایسلند

به طور حتم آبشارهایی بلند تر و یا وسیع تر از Seljalandsfoss هم در طبیعت موجود هستند. اما زیبایی های بصری این آبشار جادویی برای بیننده خیره نماینده خواهد بود. این آبشار از نظر عکاسان به عنوان محبوب ترین ها محسوب می گردد. شما این شانس را خواهید داشت که از چشم انداز ها زیبای اطراف آبشار لذت ببرید. جدای از مجذوب نمایندهیت های بصری می توانید محو صدای زیبا و فوق العاده آن شوید. انعکاس صدای آبشار در فضای اطراف حالتی جادویی و فوق طبیعی به این محل داده به صورتی که این منطقه یکی از زیباترین و مجذوب نماینده ترین آبشارها در دنیا محسوب می گردد.

زیبایی های پنج گانه دنیا : Pulpit Rock, Preikestolen نروژ

این منطقه به علت زیبایی های فوق العاده و طبیعت منحصر به فردش سالانه بیش از 300,000 توریست را به خود جذب می نماید و یکی از مقاصد اصلی تورهای مسافرتی اروپایی به شمار می آید. این فلات منحصر به فرد اگرچه جزو فلات های کوچک رده بندی می گردد اما به علت زیبایی های بصری خود توانسته جزو زیباترین منطقه ها طبیعی در دنیا شناخته گردد. کوهستان ها و صخره های اطراف این منطقه یکی از نقاط محبوب برای عکاسان طبیعت است. به طور حتم این منطقه می تواند بهشت رویایی شما در تور نوروزی آینده محسوب گردد.

زیبایی های دنیا : دریاچه Plitvice کرواسی

اگر چه این منطقه همچنان بین تورهای مسافرتی خارجه و آژانس های مسافرتی شناخته شده نیست. اما از زیباترین و محبوب ترین منطقه ها توریستی در کرواسی به شمار میرود. آبشارهای 16 گانه این منطقه، برکه ها و دریاچه های شفاف و زلال و بعلاوه طبیعت خاص و منحصر به فرد این ناحیه از خیره نماینده ترین زیبایی های بصری است که می توان در طبیعت مشاهده کرد. این آبشارها که به مدت هزاران سال بر فراز صخره های این ناحیه در جریانند موجب پدید آمدن غارها، رودخانه ها و بسترهای مجذوب نماینده و دیدنی در منطقه شده است . همین جریان این ناحیه را به عنوان زیباترین منطقه در اروپا بدل نموده است.

زیبایی های دنیا : Giants Causeway شمال ایرلند

مجذوب نمایندهیت بی حد صخره های ساحلی این منطقه موجب شده که هر ساله تعداد زیادی از توریستان مشتاق به این ناحیه سفر نمایند. قلعه و مجموعه خانه های تاریخی این منطقه موجب پدید آمدن چشم انداز ای مجذوب نماینده و خارق العاده بر روی صخره ها کناره دریا شده است. اگر به این ناحیه سفر کردید ماجراجویی بر فراز پله های سنگی ناحیه را از دست ندهید.

زیبایی های دنیا : Great Barrier Reef استرالیا

اگر از علاقه مندان به دنیای زیر آب هستید .می بایست حد اقل یک بار به این منطقه سفر کنید چراکه این ناحیه قدیمی ترین و زیباترین تپه های دریایی در سراسر دنیا را در خود جای داده .تنوع گونه های دریایی این منطقه فوق العاده است. از جهت دیگر می توانید طی یک غواصی لذت بخش گونه های در حال انقراض و خاص را در عمق آبهای این منطقه مشاهده کنید . بقایای کشتی های غرق شده ، صخره های دریایی و زیبایی های دنیای زیر آب موجب شده این منطقه به عنوان زیباترین حوزه در سایت های غواصی شناخته گردد. سالانه حجم وسیعی از توریستان در قالب تورهای مسافرتی برای غواصی به این ناحیه سفر می نمایند.

منبع: همگردی

به "زیبایی های پنج گانه دنیا را از نزدیک ببینید !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیبایی های پنج گانه دنیا را از نزدیک ببینید !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید