حضور قهرمانان روس در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد، نایفونوف بعد از ارتش ها به سهند می رود

به گزارش آقای ابوالفضلی، تا به امروز حضور 4 کشتی گیر روس در جمع 3 تیم از 4 تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد قطعی شده است.

حضور قهرمانان روس در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد، نایفونوف بعد از ارتش ها به سهند می رود

به گزارش آقای ابوالفضلی، مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد 18 آذر ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد. 4 تیم صنایع مازندران، شرکت داروسازی سهند ارس، فولادین ذوب آمل و دانشگاه آزاد اسلامی از 4 گروه به مرحله پایانی مسابقات صعود کردند که در مرحله نیمه نهایی دو تیم مازندرانی صنایع و دانشگاه آزاد با مربیگری رضا یزدانی و بهنام طیبی به مصاف هم خواهند رفت و فولادین ذوب دیگر تیم مازندرانی نیز با راهنمایی مصطفی میرعمادیان برابر سهند ارس تیم علیرضا رضایی قرار می گیرد.

برای حضور در این مرحله تا به امروز حضور 4 قهرمان روسی الاصل در تیم های ایرانی قطعی شده است. به این ترتیب ماگومد رسول قاضی ماگمدوف قهرمان دنیا در سال 2015 که در مرحله مقدماتی نیز تیم صنایع مازندران را همراهی کرد، در دو مبارزه پایانی لیگ هم در وزن 70 یا 74 کیلوگرم به این تیم یاری خواهد نمود.

آرتور نایفونوف نفر سوم وزن 86 کیلوگرم المپیک و دنیا که در هر دو رقابت مغلوب حسن یزدانی شد، نیز به همراه ژاگیر شاخیف قهرمان وزن 65 کیلوگرم دنیا تیم سهند ارس را همراهی خواهند کرد. نایفونوف هم اکنون برای حضور در مسابقات ارتش های دنیا در تهران به سر می برد. شاخیف نیز در مرحله مقدماتی لیگ برتر برای تیم ستارگان ساری کشتی گرفت که این تیم نتوانست به مرحله بعدی صعود کند.

محمدحبیب کادزی محمداف کشتی گیر روسی الاصل بلاروس که سال جاری نایب قهرمان وزن 74 کیلوگرم المپیک شد نیز برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر با فولادین ذوب آمل قرارداد بسته است.

تا به امروز حضور این 4 کشتی گیر روسی الاصل در لیگ ایران قطعی شده، ضمن اینکه درخصوص استفاده از عباس گادجی ماگومدوف روس، قهرمان وزن 61 کیلوگرم دنیا نیز ابهاماتی وجود دارد. این کشتی گیر با هر دو تیم فولادین ذوب آمل و صنایع مازندران قرارداد بسته و روز گذشته برای همراهی صنایع وارد ایران شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور قهرمانان روس در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد، نایفونوف بعد از ارتش ها به سهند می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور قهرمانان روس در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد، نایفونوف بعد از ارتش ها به سهند می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید