حرف های عجیب کریمی درمورد دستمزد ساپینتو!

به گزارش آقای ابوالفضلی، تیم فوتبال استقلال تهران این روزها در شرایطی مشابه همه فصل های اخیر قرار گرفته و در سرانجام فصل در پی انتخاب سرمربی تازه واقع شده است. در این بین، سرپرست مدیرعاملی استقلال که امروز در مراسم ختم خواهر سرمربی تیم ملی حاضر شده بود، در گفت وگویی کوتاه با خبرنگاران به تشریح شرایط باشگاه و انتخاب سرمربی تازه پرداخت که صحبت های او در خصوص اندازه دستمزد به جای مانده سرمربی پرتغالی جای تامل دارد.

حرف های عجیب کریمی درمورد دستمزد ساپینتو!

حجت کریمی در گفت وگو با آقای ابوالفضلی در پاسخ به این موضوع که ساپینتو می خواهد از استقلال به فیفا برای به جای مانده دستمزدش شکایت کند با خیال آسوده گفت: برای چه باید شکایت کند؟ چیزی از دستمزدش باقی نمانده و آن هم پرداخت می گردد. حدود 200 هزار طلب دارد و کار آن به وسیله بانک شهر اجرا شده است.

این صحبت ها در شرایطی انجام شده که فصل فوتبالی ایران تمام شده و توقع و عرف بر این است که سرمربی استقلال هم به مانند سایر باشگاه ها صددرصد مبلغ قراردادش را به خصوص با توجه به ترک کشور گرفته باشد.

با این حال در شرایطی که قرارداد 720 هزار دلاری استقلال به ساپینتو با ادعای افزایش مبلغ نسبت به فصل گذشته به این سرمربی پیشنهاد شده بود، تعیین می گردد که قرارداد فصل گذشته این مرد پرتغالی عددی نزدیک به ششصد هزار دلار است که در این صورت، مبلغ دویست هزار دلاری مورد ادعای حجت کریمی، درصد قابل توجهی از اندازه کل قرارداد (نزدیک به یک سوم) را شامل می گردد و کمی بیشتر از چیزی باقی نمانده نمود می نماید.

منبع: فرارو

به "حرف های عجیب کریمی درمورد دستمزد ساپینتو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های عجیب کریمی درمورد دستمزد ساپینتو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید