کوشش مادر برای خودکشی، به مرگ دو فرزندش ختم شد!

به گزارش آقای ابوالفضلی، مادر جوان هندوستانی که قصد کشتن خود را داشت ناخواسته مرگ دردناک دو فرزندش را رقم زد.

کوشش مادر برای خودکشی، به مرگ دو فرزندش ختم شد!

به گزارش گروه حوادث آقای ابوالفضلی از آقای ابوالفضلی، در یک حادثه تراژدیک، مادر جوان هندوستانی تصادفا مرگ دردناک دو فرزندش را رقم زد. خوردن بستنی حاوی سم موجب شد تا پسر 5 ساله این زن و همچنین خواهر بزرگتر وی جانشان را از دست بدهند. این زن که هویتش وارشا و 25 ساله اعلام شده با ریختن سَم موش به داخل بستنی قصد داشت دست به خودکشی بزند. اما هنگامی که او بستنی حاوی سم را پس از خوردن مقداری از آن در اتاق رها کرد دو فرزند او نیز که کاملا از ماجرا بی خبر بودند اقدام به خوردن آن کردند.

این زن روز چهارشنبه به اتهام قتل غیرعمد پسرش آدوایت 5 ساله و دخترش دریشیا 19 ساله بازداشت و به بازداشتگاه پلیس منتقل شد. بنا به گزارش پلیس ابتدا پسر این زن که پس از خوردن بستنی دچار تهوع شده بود به بیمارستان منتقل شد. اما پس از وخامت حال این کودک او صبح روز بعد جانش را از دست داد. پس از این حادثه خواهر بزرگتر او نیز دچار بدحالی شد و به بیمارستان انتقال یافت. اما این دختر نوجوان نیز پس از یک هفته جدال با مرگ خاتمه روز چهارشنبه جانش را از دست داد.

در حالی که در ابتدا این خانواده تصور می کردند غذای سفارش داده شده از رستوران محلی موجب مرگ این دو شده است، اما مظنون شدن خانواده به رفتار های مشکوک مادر دو قربانی راز این حادثه را فاش کرد.

این زن پس از انتقال به اداره پلیس در بازپرسی گفت که با آغشته کردن سم موش به بستنی قصد انتها دادن به زندگی اش را داشته که نه تنها پیروز به خودکشی نشده بلکه ناخواسته دو فرزندش را به کام مرگ فرستاده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "کوشش مادر برای خودکشی، به مرگ دو فرزندش ختم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مادر برای خودکشی، به مرگ دو فرزندش ختم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید