بوندس لیگا؛ دورتموند غم تحقیر را فراموش کرد

به گزارش آقای ابوالفضلی، تهران (پانا) - بورسیا دورتموند در دیداری خارج از خانه به پیروزی رسید تا غم شکست تحقیرآمیز مقابل اشتوتگارت را کمی فراموش کند.

بوندس لیگا؛ دورتموند غم تحقیر را فراموش کرد

شب اول از هفته دوازدهم بوندس لیگا با برگزاری 4 بازی در شهرهای برمن، برلین، اشتوتگارت و فرانکفورت پیگیری شد.

در مهم ترین بازی امشب، بورسیا دورتموند پس از تحقیر تلخی که در هفته یازدهم مقابل اشتوتگارت پذیرفته بود راهی شمال آلمان شد، در اولین شب سرمربیگری ادین ترزیچ در خانه تیم بحران زده وردبرمن به زمین رفت و در ملاقاتی سخت به پیروزی 2 بر یک رسید تا کمی از بحران دور گردد اما اوضاع برمن را با چهارمین باخت متوالی و نهمین بازی بدون برد بحرانی کند.

در بازی های همزمان، هرتابرلین برای جبران دبل شدن در فصل گذشته از تیم ته جدولی ماینس میزبانی کرد اما هر چه زد به در بسته خورد و با تساوی بدون گل از زمین خارج شد.

جدال تیم های 17 امتیازی اشتوتگارت و یونیون برلین هم در شبی تماشایی با تساوی 2 بر 2 به سرانجام رسید تا دو تیم برای سومین بازی متوالی بدون برنده ملاقات روبرو را تمام نمایند.

اما پیش از این بازی ها و در اولین بازی این هفته، تیم بحران زده اینتراخت فرانکفورت ذر استادیوم خانگی اش مقابل بورسیا مونشن گلادباخ صف آرایی کرد در حالی کع از دقیقه 81 ده نفره شده بود، در دقایق 90 و 95 دروازه اش باز شد و در نهایت تن به تساوی 3 بر 3 داد تا تعداد بازی های بدون بردش به عدد 9 برسد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بوندس لیگا؛ دورتموند غم تحقیر را فراموش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوندس لیگا؛ دورتموند غم تحقیر را فراموش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید